Türkiye (Son Dakika) Süper Loto sonuçları açıklandı! 11 Ağustos Süper Loto kazandıran numaralar

Süper Loto sonuçları açıklandı! 11 Ağustos Süper Loto kazandıran numaralar

Paylaş
Süper Loto sonuçları açıklandı! 11 Ağustos Süper Loto kazandıran numaralar

Dev ikramiyeli Süper Loto çekilişi, Milli Piyango Youtube kanalından canlı olarak takip edildi. Merakla beklenen Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. İşte kazandıran numaralar.

11 Ağustos tarihli Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Dev ikramiyeli Süper Loto çekilişi, Milli Piyango Youtube kanalından canlı olarak takip edildi. İşte bu akşam Süper Loto'da kazandıran şanslı numaralar.

Haberin Devamı

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto; salı, perşembe ve pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü çekiliyor. 13 Ağustos Perşembe günü itibariyle çekilişler yeni saati olan 21:30’da gerçekleştirilmeye başlanacak.

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye Milli Piyango Online adresinden ulaşmak mümkün.

Haberin Devamı

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.