Son dakika...8 yıldır kayıp Lütfiye Gündüz'ün eski kocası ve sevgilisi yüzleşti

ATV ekranlarında Müge Anlı ile tatlı sert programında önemli bir son dakika gelişmesi yaşandı. 8 yıl önce kaybolan ve kendisinden yıllardır haber alınamayan Nevşehirli 4 çocuk annesi Lütfiye Gündüz'ü yakınları arıyor. Kayıp kadının ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım isterken, programda bir son dakika gelişmesi yaşandı. Gündüz'ün kocası ve sevgilisi canlı yayınında yüzleşti. İşte ayrıntılar...

26 Nisan 2021, Pazartesi 15:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nevşehir'de yaşayan 2021 yılı itibarıyla 40 yaşında 4 çocuk sahibi olan Lütfiye Gündüz’den 8 yıldır haber alınamıyor. Acılı aile Müge Anlı'ya katılarak yardım istedi. Bugün ise canlı yayında yeni bir gelişme yaşandı. Gündüz’ün eşi ve sevgilisi yayında karşı karşıya geldi.

Türkiye, Nevşehir'de 2013 yılında eşinden boşandıkları gün esrarengiz şekilde ortadan kaybolan Lütfiye Gündüz'ü konuşuyor. 4 çocuk annesi kadın eve bir daha dönmedi.

Yaşanan olayla ilgili ,yeğen Zeynep ve abla Altun Erdoğmuş'u telefonla arayan Lütfiye Gündüz'ün kızları "Annemi aramayın bilmediğiniz şeyler var. Bizim öyle bir annemiz yok, benim babamı bu işe karıştırmayın. Öldüyse de çok iyi oldu." dediği öne sürüldü.

Lütfiye Gündüz'ün yeğeni Zeynep, o dönemlerde yine Müge Anlı'nın ekranlara taşıdığı 13 yaşındaki Nezen Germiyen davasından sonra halası ile görüştüğünü belirtti.

Ardından halasının dayak yediğini, ağzı ve burnunun kan içinde olduğunu dile getirdi. Bu olaydan sonra halasını bir daha görmediğini ve durumu polise bildirmediği içinde vicdan azabı çektiğini söyledi.

Müge Anlı’da bugün ise Lütfiye Gündüz'ün kocası Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu iddia edilen Nurullah karşı karşıya geldi.

8 yıldır kayıp olan Lütfiye Gündüz hakkında fuhuş soruşturması açıldığı ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu durum üzerine, koca Duran Özdemir'in sözleri ise herkesi şaşırttı. Özdemir, "Laf söz dinlemezdi hiç, engel olamadım" dedi.


Bunun üzerine sevgilisi olduğu iddia edilen Nurullah, "Sen adam değil misin, karına nasıl sahip çıkamıyorsun" dilerek tepki gösterdi. Bu sözler ise üzerine stüdyoda büyük şaşkınlık yaşandı.

Canlı yayında konuşan Nurullah ise Lütfiye ile aralarında abla-kardeş ilişkisi dışında bir ilişkisi olmadığını belirerek eşi Duran'ın yalan söylediğini dile getirdi.

Nurullah, Lütfiye'nin eşi ile ilgili, "Duran, sürekli karısını arayıp para isterdi. Benim yanımda da bin lira para verdi. Yalan söylüyorsam şuradan çıkmak nasip olmasın, daha sonra da 500 lira aldı.

Sonra da tehdit etti. Para getirmezsen bu eve giremezsin. Karısını müşterilerine veren de Duran'dır" dedi. Bu sözler karşısında sinirlenen Duran Özdemir ise iddiaları reddetti. Özdemir, "Nurullah yalan söylüyor, hiçbir zaman para almadım" dedi.

Sözlerine ise şöyle devam etti, “Karımdan korkuyordum, bir şey diyemiyordum. Bazen ayakkabısıyla bazen yemeniyle dövdü.

Annemi de defalarca dövdü. Eline ne geçerse vururdu. Duman ederdi bizi, korkardık biz. Boşanmaya dostuyla geldi. Mavi arabaya binip gitti.

Bir daha görmedim” dedi. Karşılıklı suçlamaların ardından stüdyoda sinirler gerildi. 8 yıldır aranan Lütfiye Gündüz'den hala haber yok.


Programa katılan ve gözyaşları sel olan Lütfiye Gündüz'ü acılı ailesi ise kızlarından gelecek iyi bir haber bekliyor.

Milliyet

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: İstanbul depremi için flaş açıklama! İstanbul'da 7.5 büyüklüğündeki depremde...