Songül Karlı'ya neden haciz geldi?

Songül Karlı'nın evine haciz geldi. Haciz memurlarını gören Songül Karlı, büyük şok yaşadı

15 Kasım 2017, Çarşamba 15:09
A A

Duymayan Kalmasın programında yer alan habere göre; geçen aylarda bir otomobil alan Songül Karlı borcunu ödemeyince alacaklılar şarkıcıya dava açtı.

Uyarılara rağmen borcunu ödemeyen Songül Karlı'nın evine haciz geldi. Bu sabah gerçekleşen haciz işleminde Songül Karlı'nın evdeki yemek takımına kadar her şeyin haciz edildiği iddia edildi.

Songül Karlı en son 'Duymayan Kalmasın' programına katılmış, yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. 2012 yılında sunduğu evlilik programının canlı yayınında nikâh masasına oturduğu Metin Yüncü ile biten evliliği hakkında şöyle konuşmuştu:

BEBEK ALDIRDIM"

BEBEK ALDIRDIM"

Çok fedakar bir kadınım, bu yüzden büyük bedeller ödedim. Hep başkalarını kendimden çok düşünüyorum" diyen 43 yaşındaki şarkıcı ve sunucu, Metin Yüncü’den “Hamileyim dediğinde sevinmediği için bebek aldırdığını açıklamıştı.

TRİLYONLUK ARSAM KAYIP"

TRİLYONLUK ARSAM KAYIP"

Songül Karlı, eşinin kendisini dolandırdığı iddiası hakkında, "Metin dolandırıcı olsa böyle mi yaşar?

Ancak 17 dönümlük ipotekli bir arsam kayıp. Trilyonlar değerinde. Metin 'Arsadan haberim yok' dedi, ‘Çocuğumun ölüsüne öpeyim, Sezai yaptı ben de bilmiyorum’ dedi ve ailesinin üzerine yemin etti. 

O arsa kimin hayatını kurtardı, kimlere o arsayla kıyaklar çekildi bilmiyorum" şeklinde konuşmuştu.

EVLİLİĞİMİZİ BİLMİYORMUŞ"

EVLİLİĞİMİZİ BİLMİYORMUŞ"

Evliliği tek celsede biten Songül Karlı, "Çocuğuyla az vakit geçirdiğini iddia eden kişi keşke benim isteğimle çocuğunu görmeye gittiğini de söylese. Kendimi yırttım, 'Çocuğunu görmelisin' diye ısrarlarım üzerine çocuğunu görmeye gitti. 

Metin Bey'in çocuğu bizim evimize hiç gelmedi. Zaten bizim evlendiğimizi bile bilmiyormuş. 

Eşim evi terk ettikten sonra iki ay boyunca aramasını bekledim. Daha önce de benzer şekilde evi terk etmeleri olmuştu" ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan Songül Karlı'nın 2 gün önce yaptığı paylaşım dikkat çekti. Songül Karlı paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü: Bugün biraz stres attık yarın sabah 9/30 adliyedeyim suç duyurusu... Allah haklının yanındadır.

Sıradaki haber yükleniyor...