Songül Öden Zazaca albüm yaptı

Oyuncu Songül Öden, Zazaca albüm yaptı. Albümün çıkış tarihi ise henüz belli değil

10 Temmuz 2017, Pazartesi 10:00
A A

Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’nın yanı sıra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda yarı zamanlı şan eğitimi alan oyuncu Songül Öden, albüm hazırladı. 

Ali Eyüboğlu Milliyet Gazetesi’ndeki köşesinde, “Yıllarca oyuncu olarak tanıdığımız Songül Öden pek yakında başka bir yönüyle çıkacak karşımıza.

Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’nın yanı sıra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda yarı zamanlı şan eğitimi alan Öden, bir single hazırladı. 

Songül Öden’in, henüz görücüye çıkmayan ilk single’ındaki şarkı Zazaca. Öden’in duduk eşliğinde söylediği Zazaca şarkıyı dinledim, slow parça bana biraz koro şarkısı, okul marşı gibi geldi” dedi.

SONGÜL ÖDEN EN İYİ KADIN OYUNCU SEÇİLDİ

SONGÜL ÖDEN EN İYİ KADIN OYUNCU SEÇİLDİ

Bu seneki 28. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde 'Rüzgarda Salınan Nilüfer' filminin başrolerinden biri olan Songül Öden en iyi kadın oyuncu seçilmişti.

SONGÜL ÖDEN Fİ'DE DE OYNADI

SONGÜL ÖDEN Fİ'DE DE OYNADI

Songül Öden Fi'nin 10. bölümünde de Sadık Murat Kolhan'ın eşi rolünü canlandırmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.