Sophia Loren: Beyaz gelinlik giymek en büyük hayalimdi, hala da çok istiyorum

Sinemanın efsane yıldızı Sophia Loren, koca bir ömrü geride bıraktı ama hayattaki en büyük pişmanlığının beyaz gelinlik giyerek evlenmemek olduğunu söyledi.

03 Kasım 2020, Salı 11:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Efsane oyuncu o bembeyaz gelinliği giymenin hala en büyük hayali olduğunu da sözlerine ekledi.

Sinema tarihine hem güzelliği hem de oyunculuğu ile damgasını vuran Sophia Loren bugün 86 yaşında. Dillere destan bir aşk yaşayıp evlendi sonra da anne oldu.

Ama o yıllarca konuşulan o evliliği sırasında gelinlik giymedi. Kendisinin de itiraf ettiğine göre gelinlik giymek hayatının en büyük hayaliydi ve hala da öyle.

İtalyan oyuncu Sophia Loren hiç pişmanlık yaşamamaya çalıştığını ama buna rağmen çocukluk ve gençlik yıllarında hep gelinlik giymek istediğini anlattı. 

'Ben her zaman pişmanlıklarım olmaması için uğraştım'

'Ben her zaman pişmanlıklarım olmaması için uğraştım'

Radio Times adlı programa konuk olan Sophia Loren "Hayatta hiç pişmanlıklarınız olmadığını söylemek zor. Yaşadıkça çok çeşitli deneyimler elde ediyorsunuz. Ama ben her zaman pişmanlıklarım olmaması için uğraştım" dedi.

'Bu benim hayatımın hayaliydi'

'Bu benim hayatımın hayaliydi'

"Huzurlu bir yaşamım oldu" diyen Loren "İstediğim her şeye sahip oldum. Harika bir aile, güzel çocuklar ve güzel torunlar. Pişman olduğum tek şey beyaz gelinlik giyerek evlenmemiş olmak. Bu benim hayatımın hayaliydi, hala da içimde" diyerek sözlerini sürdürdü.

Evlenme teklif etmedi

Evlenme teklif etmedi

Loren, bir dönem büyük aşk yaşadığı oyuncu Cary Gant'ın ise kendisine hiç evlenme teklif etmediğini belirtti. Sinemaya önce İtalya'ya adım atan Sophia Loren sonra Hollywood'a geçiş yaptı. Gerçek adı Sofia Villani olan Loren'i keşfeden ve Hollywood'da da ünlü bir yıldız olmasını sağlayan kişi ise sonradan evlendiği yapımcı Carlo Ponti.

Açık renk sade bir elbise ile evlendi

Açık renk sade bir elbise ile evlendi

Sophia Loren ile kendisinde 22 yaş büyük olan Ponti, 1966 yılında evlendi. Çiftin her ikisi de sinema alanında kariyer yapan Edoardo ve Carlo adında iki oğlu bulunuyor. Loren, büyük aşkı Ponti ile evlenirken gelinlik yerine açık renk sade bir elbise giymişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şancı oğlu ve eşini paylaştı