Sophia Loren o fotoğrafı anlattı

Hollywood'un tarihe geçen pozlarından birinin ardındaki bilinmeyenler ilk kez ortaya çıktı

03 Kasım 2014, Pazartesi 15:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hollywood'un tarihe geçen pozlarından birinin ardındaki bilinmeyenler ilk kez ortaya çıktı.

Bugün 80 yaşında olan efsane yıldız Sophia Loren, 1957'de Beverly Hills Hilton Oteli'nde çekilen ve dönemin ünlü oyuncusu Jayne Mansfield'ın göğüslerine yönelttiği dikkatli bakışı yakalayan fotoğraf hakkında konuştu.

"Entertainment Weekly'ye konuşan Sophia Loren "Şu fotoğrafa bakın. Gözlerim nerede. Gözlerimi oraya dikmiştim çünkü göğüs uçlarının tabağıma düşmesinden korkuyordum" dedi.

"Sophia Loren "Yüzümde bile o korkuyu görebilirsiniz. Jayne'in elbisesindeki her şeyin masanın üzerine yayılacağını düşünüyordum" diye konuştu.

Bir döneme damgasını vuran filmlerde rol alan Sophia Loren'in anılarını anlattığı Yesterday, Today, Tomorrow: My Life adlı kitap bu hafta içinde yayınlanacak.

Henüz 34 yaşındayken hayata veda eden Jayne Mansfield, 1950'lerde Marilyn Monroe'ya rakip olarak gösteriliyordu.

"1957 tarihli "The Girl Can't Help It" (Dünya Güzeli) ve "Will Success Spoil Rock Hunter" filmlerinde Amerikan tüketim dünyasının aşırılıklarını açığa çıkarmak için onun iri göğüsleriyle belirginleşen bedensel özelliklerini kullandı.

Hayatını kaybettiği otomobil kazası hakkında da çeşitli spekülasyonlar yapıldı. Mansfield, Hollywood'un saman aleve gibi parlayıp sönen yıldızlarından biri olarak tarihe geçti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Stil ve dekorasyon ilhamı verecek 10 film