Sophie Turner'ın hamile modasına yön verdiğinin 7 ispatı

Game of Thrones ile birlikte hayatımıza giren 24 yaşındaki İngiliz oyuncu Sophie Turner, geçtiğimiz gün kızını kucağına aldı. Eşi Joe Jonas ile birlikte evliliklerinden kısa bir süre sonra çocuk kararı almaları, hayranlarını şaşırttı. Ancak bu evlilikte dikkat çeken bir diğer konu ise Sophie Turner'ın birbirinden sevimli kıyafetleri oldu. Biz Sophie Turner'ın son yılların hamile modasına yön veren ünlülerinden biri olduğu düşünüyoruz. İşte kanıtları!

29 Temmuz 2020, Çarşamba 10:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hiç saklamadı

Hiç saklamadı

Öncelikle Sophie, hamileliğini hiçbir zaman gizleme yoluna gitmedi. İlişkisi, evliliği ve hamileliği konusunda hep netti. Bu nedenle hamileliğini pandemi dönemine denk gelmesine rağmen rahat geçirdi.

Gönlünce gezdi

Gönlünce gezdi

Fiziksel bir rahatlıktan bahsetmiyoruz elbette, hamileliği boyunca rahat rahat dışarı çıktı, köpeklerini gezdirdi, dondurma yemeye çıktı ve istediğini giydi.

Diğer ünlü hamilelere benzemedi

Diğer ünlü hamilelere benzemedi

Diğer ünlü hamileler köşe bucak kaçmadı, hamile elbiselerini de giydi ve sevimli ve eğlenceli eğlenceli kadın imajını hiç bozmadı.

Hep sokaktaydı

Hep sokaktaydı

Özel aracından inip sadece mekan girişlerinde görüntülenebilen ünlülerden olmadı. Onu yürüyüşte, köpeğini gezidirirken ya da markete giderken görmek çok olasıydı.

Bebeğe kavuştular

Bebeğe kavuştular

Ünlü çiftin geçen hafta çarşamba günü dünyaya gelen bebeklerinin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi.


Çift kızlarına Willa ismini verdi.

Sophie Turner'ın hamilelik fotoğrafları daha yıllarca konuşulacak gibi duruyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rihanna'nın 10 muhteşem dövmesi