Sosyal medyada bunları yapan kazanıyor!

Günümüzde aşklar artık sosyal medyadan yaşanıyor. Aynı ilgi alanlarını paylaştığımız insanları sosyal medyadan görüp beğeniyoruz. Peki onların ilgisini çekmek için neler yapmalı, sosyal medyada nasıl davranmalıyız? İşte birkaç faydalı öneri...

24 Kasım 2018, Cumartesi 10:29 Son Güncelleme:
A A
ORTAK NOKTALAR

ORTAK NOKTALAR

Hoşlandığınız kişi sosyal medyasında dinlediği şarkıları, okuduğu kitapları paylaşıyorsa bu sizin için ekstra şans demek. Elde ettiğiniz tüyolarla sizde paylaşımlarınızı planlayarak yapın böylece karşı taraf ortak zevkleriniz olduğunu anlayacaktır.

DAHA İDDİALI POZLAR

DAHA İDDİALI POZLAR

Paylaştığınız pozlarda daha havalı olmaya çalışın böylece profiliniz daha çok dikkatini çekecektir. Fotoğraf açıklamalarında kendi zevklerinize yer verin. En sevdiğiniz yeri, müziği, kitabı kullanarak story atın.

 

BULUNDUĞU ÇEVREDE TAKILIN

BULUNDUĞU ÇEVREDE TAKILIN

Günlük ritüellerini öğrenin. Yaptığı işleri yaparken story atın. Gittiği mekanlarda yer bildirimi yapın, aynı ortamda ise yanınıza uğrayacaktır. Uğramazsa direkt mesaj atın ve onu gördüğünüzü söyleyin.

 

STORY'LERİNE KARŞILIK VERİN

STORY'LERİNE KARŞILIK VERİN

Onu ortak noktalarınız olduğuna inandırın. İlgi alanları hakkında araştırma yapın, öneride bulunun. Etkinlikleri haber vererek beraber dışarı çıkmanızı sağlayabilirsiniz.

 

KENDİNİZİ FARKLI TANITMAYIN

KENDİNİZİ FARKLI TANITMAYIN

Sosyal medya profilinizi oluştururken kendinizi olduğunuzdan başka biri gibi göstermeye çalışmayın. Unutmayın, profilinizde yazan şeyler tanıştığınız zaman er geç göz önünde olacak. Kendinizi yalancı durumuna düşürüp güvenilirliğinizi zedelemeyin.

BİRDEN FAZLA İNSANLA GÖRÜŞMEYE ÇALIŞMAYIN

BİRDEN FAZLA İNSANLA GÖRÜŞMEYE ÇALIŞMAYIN

Aç gözlü olmaya hiç gerek yok! Flört etmek güzeldir evet ama aynı andan birden fazla insanı idare edip hepsiyle birden görüşmeye çalışmak hiç hoş görünmeyeceği gibi tatsız sürprizlerle karşılaşmanıza da yol açabilir.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.