Söz dizisi oyuncuları kimlerdir? (Söz dizisi oyuncu kadrosu)

Herkes tarafından merakla beklenen Söz dizisinin ilk bölümü yayınlandı. Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenlik yaptığı, senaryosunu ise Ethem Özışık’ın yazdığı 'Söz' dizisinin oyuncuları kimler? İşte detaylar...

04 Nisan 2017, Salı 06:01
A A
Söz dizisi oyuncuları kimlerdir? (Söz dizisi oyuncu kadrosu)
Bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesini anlatan 'Söz' dizisi ilk bölümüyle Star TV'de ekranlara geldi. Peki Söz dizisi oyuncuları kimler? İşte cevabı...

SÖZ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

YAVUZ KARASU (TOLGA SARITAŞ)




Görev: Tim Komutanı

Rütbe: Kıdemli Üsteğmen Ekibin komutanıdır. Çok iyi bir asker ve liderdir. Zekası ve karizmasıyla tüm timin saygısını kazanmıştır. Bir yanda ülkesi için çarpışırken bir yandan da tutkulu ve zor bir aşka yelken açacaktır.

BAHAR KUTLU (AYBÜKE PUSAT)

Hastane zincirleri olan zengin bir ailenin güzel kızıdır. Tüm bu zenginlik ve şaşaaya rağmen mütevazı ve yardımsever bir doktordur. İstanbul'dan ve ailesinden uzaklara gidince kendi içsel yolculuğu da başlar. Gördükleri ve yaşadıkları onu yepyeni bir insan yapacaktır.



EYLEM MERCIER (MERİÇ ARAL)

Annesi Türk, babası Fransız’dır. Bağımsız bir savaş muhabiri ve fotoğrafçısıdır. Üniversite yıllarında çeşitli eylemlere katılmış ve defalarca gözaltına alınmıştır. Anarşist, muhalif bir internet gazetecisidir. Bölgede tanışacağı Tim elemanına aşık olunca inandığı her şeyi sorgulamaya başlayacaktır. 



ERDEM KORKMAZ (NİHAT ALTINKAYA)

Görev:
Tabur Komutanı

Rütbe: Yarbay En son ve en kritik kararları vermekle yükümlüdür. Askerlerin hayatı için herkesi karşısına almaya hazırdır. Disiplinlidir, katıdır, kuralcıdır. Bütün bunlarla beraber de çok babacandır. Bütün askerlerin her derdiyle tek tek ilgilenir. Ayrıca civardaki köylülerle ilişkileri de çok iyidir.



ZAFER YAMAN (ATAKAN ARSLAN)

Görev:
Tim Komutan Yardımcısı Rütbe: Üsteğmen Lakap: Geveze Ekibin en çalışkanıdır. Sabah herkesten önce uyanır ve antrenmanına başlar. Tam bir spor delisidir. Kendi halinde, ketum takılmayı sever. Disiplinin esas olduğu bir aileden gelmiştir.



SERHAT KILIÇ 'ÇOLAK' ROLÜNDE

'Söz' dizisinde Serhat Kılıç, 'Çolak' karakterine hayat veriyor. Başrolünde Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı, bir 'Özel Kuvvet Timi'nin hikayesinin anlatıldığı 'Söz' dizisinde Kılıç'ın hayat verdiği 'Çolak' karakteri, 'Bir terör örgütünün lideridir. 'Çolak'; zeki, kurnaz ve zalimdir. Çıkarları uğruna küresel güçlerle işbirliği yapmaktan çekinmez. İlkeleri ve ahlakı yoktur. Kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu için Kıdemli Üsteğmen Yavuz'la olan kişisel hesabını görmek için her türlü yolu denemektedir.'



İşte pazartesi günü yayınlanan Söz dizisinin 1. bölüm fragmanı...


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.