Diğer Sporlar Spor camiasından seçimi kazanan Recep Tayyip Erdoğan'a tebrik mesajları
Paylaş
Spor camiasından seçimi kazanan Recep Tayyip Erdoğan'a tebrik mesajları

Spor camiasından Türkiye'nin 13. Cumhurbaşkanı olarak seçilen Recep Tayyip Erdoğan'a tebrik mesajları yayınlandı.

 

Türkiye'nin 13. Cumhurbaşkanı olarak seçilen Recep Tayyip Erdoğan'a spor camiasından tebrik mesajları geldi.

Haberin Devamı

BAKAN KASAPOĞLU: TÜRKİYE KAZANDI

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye'nin 13. Cumhurbaşkanı olarak seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tebrik ederek "Türkiye kazandı" notunu düştü.

TFF'DEN TEBRİK MESAJI

Türkiye Futbol Federasyonu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti.

TFF'nin tebrik mesajında şu ifadeler yer aldı:

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı Kutlarız

28 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçiminde, milletimiz bir kez daha ferasetiyle tercihini yapmış, iradesini sandığa yansıtmıştır.

Cumhuriyetimizin 100. yaşını kutladığımız bu gururlu yılda, 85 milyon yurttaşımız büyük bir olgunluk ve soğukkanlılıkla demokrasiye sahip çıkmış, birlik ve beraberliğini ortaya koymuştur. Kazanan ise güçlü bir demokrasi ile tüm Türkiye olmuştur.

Haberin Devamı

Bugün, bir kez daha Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyoruz. Önümüzdeki dönemin vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını, ülkemizi her alanda daha da ileri seviyelere ulaştırmasını diliyoruz."

TRABZONSPOR: ÜLKEMİZİN YENİ YÜZYILINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ

"Büyük bir demokratik olgunluk içerisinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda milletimizin teveccühüyle yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, ülkemizin yeni yüzyılında bağımsızlığımızın ve bölünmez bütünlüğümüzün daha da güçlendirilmesi amacıyla yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev alacak tüm milletvekillerimizi de kutluyor, sonuçların ülkemizin istikbali için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz."

GALATASARAY'IN PAYLAŞIMI

"28 Mayıs 2023 tarihinde ülkemize yakışır demokratik olgunlukla gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin ikinci turunda milletimizin teveccühüyle gerekli çoğunluğu sağlayarak yeniden seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, görevinde başarılar dileriz.

Bu vesileyle yeni dönemde Gazi Meclisimizde görev yapacak tüm milletvekillerimize de başarılar dileriz.

Haberin Devamı

FENERBAHÇE'NİN PAYLAŞIMI

"28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen seçim sonuçları neticesinde yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor;

Vatanımızın istikbali, bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği için sonuçların hayırlı olmasını diliyoruz."

BEŞİKTAŞ: ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDERİZ

"Bugün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminde aziz milletimizin teveccühleriyle yeniden Cumhurbaşkanımız seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Beşiktaş Camiası olarak tebrik eder, yeni dönemin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

Seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR'İN PAYLAŞIMI

"Ülkemizin demokrasi sınavını başarıyla tamamladığı Cumhurbaşkanlığı seçimi sonucunda, aziz milletimiz teveccühleriyle birlikte bir kez daha Cumhurbaşkanımız olarak seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, yeni dönemin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

Haberin Devamı

FATİH KARAGÜMRÜK: YENİ DÖNEMİN HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ

"Bugün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminde yeniden seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, yeni dönemin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

ADANA DEMİRSPOR'DAN TEBRİK MESAJI

"Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde milletimizin teveccühüyle yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik eder, yeni dönemin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

ANKARAGÜCÜ'NÜN PAYLAŞIMI

"Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda aziz milletimizin teveccühleriyle yeniden seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, yeni dönemin ülkemiz ve milletimizin geleceği için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz."

KONYASPOR'UN PAYLAŞIMI

"Büyük bir demokratik olgunluk içerisinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçiminin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Haberin Devamı

İkinci tur sonunda aziz milletimizin büyük bir desteği ile yeniden seçilen 13. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, görevinde başarılar dileriz.

Yeni dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde görev alacak Konya milletvekillerimiz başta olmak üzere tüm milletvekillerimize muvaffakiyetler dileriz."

KASIMPAŞA: MİLLETİMİZ İRADESİNİ SANDIĞA YANSITMIŞTIR

"Milletimiz iradesini sandığa yansıtmış ve 13. Cumhurbaşkanı’nı seçmiştir. Sonucun ülkemiz için hayırlı olması temennisi ile, seçimi kazanan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz."

ÜMRANİYESPOR'UN PAYLAŞIMI

"Yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik eder, ülkemiz adına hayırlı olmasını dileriz."

İSTANBULSPOR'UN PAYLAŞIMI

"Cumhurbaşkanlığı seçiminde milletimizin oylarıyla yeniden Cumhurbaşkanımız seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, yeni dönemin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dileriz."

KAYSERİSPOR: RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I TEBRİK EDİYORUZ

"Cumhuriyet’in 100.yılına yakışır bir demokratik olgunlukla gerçekleştirilen seçimler sonucunda Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığına yeniden seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyoruz. Sonuçların ülkemize ve milletimize hayır getirmesini diliyoruz."

ALANYASPOR'DAN TEBRİK MESAJI

"Yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dileriz."

ERZURUMSPOR'UN PAYLAŞIMI

"Dünyaya örnek olacak bir demokratik olgunlukla gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde aziz milletimizin teveccühleriyle yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ediyoruz. Gazi meclisimizde bu dönem görev yapacak tüm milletvekillerimize, ilerleyen günlerde oluşturulacak yeni kabinede görev yapacak bakanlarımıza başarılar diliyor, sonuçların ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz."

TVF'DEN TEBRİK MESAJI

"Yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Tebrik Ederiz. Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nin ikinci turunda yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Türkiye Voleybol Federasyonu olarak tebrik eder, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını dileriz."