Spor Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin hakemi belli oldu

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin hakemi belli oldu

Paylaş
Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin hakemi belli oldu

Trendyol Süper Lig'in 37. haftasında Galatasaray ile Fenerbahçe, RAMS Park'ta karşı karlıya gelecek. Dev derbiyi Arda Kardeşler yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Galatasaray- Fenerbahçe derbisini hakem Arda Kardeşler'in yöneteceğini açıkladı.

Haberin Devamı

Dev derbide Arda Kardeşler'in yardımcılıkalrını Mehmet Emin Tuğral ve Süleyman Özay yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Direnç Tonusluoğlu olacak.

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin yabancı VAR hakemi Pazar günü TFF tarafından açıklanacak.

MHK: MANUEL OLARAK ATANMIŞTIR

Merkez Hakem Kurulu (MHK), Arda Kardeşler'in manuel atama yöntemiyle derbiye atandığını açıkladı. Yapılan açıklamada, "Süper Lig 37. haftasında görev yapacak olan hakemler Dijital Atama Yöntemi ile belirlenmiştir. Galatasaray-Fenerbahçe müsabakasının hakem ve yardımcıları ise manuel olarak atanmıştır." denildi.

KADIKÖY'DEKİ DERBİDE DE GÖREV YAPMIŞTI

Arda Kardeşler, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında ligin ilk yarısında Kadıköy'deki maçta da görev yapmıştı. Kadıköy'deki maç 0-0 sona ermişti.

Haberin Devamı

ARDA KARDEŞLER FENERBAHÇE MAÇLARI

Arda Kardeşler Fenerbahçe’nin 17 maçını yönetmiştir. Bu maçların 10'unda Fenerbahçe sahadan galip ayrılırken, 6’sında mağlup olmuş, 1’i berabere bitmiştir:

17 Maç | 10 Galibiyet | 1 Beraberlik | 6 Mağlubiyet

ARDA KARDEŞLER GALATASARAY MAÇLARI

Arda Kardeşler Galatasaray’ın 18 maçını yönetmiştir. Bu maçların 11'inde Galatasaray sahadan galip ayrılırken, 5’inde mağlup olmuş, 2’si berabere bitmiştir:

18 Maç | 11 Galibiyet | 2 Beraberlik | 5 Mağlubiyet