Striptizci kadının ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı

İngiliz kadın, striptizci olarak çalıştığı kulüpte ölü bulunmuştu. Olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı

10 Kasım 2018, Cumartesi 21:17
A A

İngiliz gezgin Stacey Tierney, Manchester kentinde spor eğitmeni olarak çalışıyordu. 29 yaşındaki kadın, beş yıl önce Avustralya'ya taşındı.

Stacey Tierney (29), Avustralya’nın Melbourne şehrinde bulunan The Dreams adlı kulüpte striptizci olarak çalışmaya başladı.

Bir gece yarısı işten çıktı ve özel bir partiye katıldı. Tierney'in katıldığı partide toplam altı kişi vardı.

Barın yöneticisi, bir kadın ve bir erkek bir süre sonra partiden ayrıldı. Genç kadın iki erkekle baş başa kaldı.


Kulübün yöneticisi tam o dakikalarda "Kızlardan biri öldü ve bu beni korkutuyor" diye bir mesaj attı. Mesajda neden bahsedildiği 30 saat sonra ortaya çıktı.

Stacey Tierney'nin cesedi, gece kulübünde bulundu. Özel partide yaşamını yitiren kadının cesedi, gece kulübüne nasıl getirilmişti?

Avustralya polisi, yarı çıplak halde cesedi bulunan kadının ölümünü araştırmaya başladı.Yapılan testlerde Tierney'in kanında aşırı dozda kokain ve eroine rastlandı.

Bir başka ilginç ayrıntı, polisler gelmeden önce iki erkeğin partinin verildiği yeri temizlemesiydi. Ailesi Tierney'in striptiz dansçısı olduğunu bilmiyordu ve ölüm haberiyle yıkıldı.

İngiliz basınına konuşan anne Michelle Frost, kızlarının ölümüyle ilgili birçok soruya hiçbir zaman yanıt alamayacaklarını düşünüyor. Acılı anne, şunları söyledi: "Kimse yardım etmedi, telefon açıp ambulans çağırmadılar. Bilmiyorum neden.

Ölümünü sanki izlemiş gibiler. Hangi nedenle Kızımın neden öldüğünü hiçbir zaman bilemeyeceğim."


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.