Su dolu inşaat çukuruna düşüp öldü!

İstanbul Kartal'da ailesinin 2 gün önce polise kayıp müracaatı yaptığı 7 yaşındaki Enes Kutu'nun cesedi, bir inşaatta oluşan içi su dolu çukurda bulundu. Küçük çocuğun köpekten kaçarken çukura düştüğü ve sudan çıkamadığı sanılıyor

A A
Su dolu inşaat çukuruna düşüp öldü!

İki gün önce Kartal Cevizli mahallesindeki evine gelen 7 yaşındaki Enes Kutu, okulda kitabını unuttuğunu belirterek tekrar dışarı çıktı. Geç saat olmasına rağmen Enes geri dönmeyince ailesi aramaya başladı. Yapılan tüm aramalara rağmen Enes bir türlü bulunamadı. Aile polise başvururken acı haber bugün geldi. Vatandaşlar inşaat halindeki bir binanın temelinin yanındaki içi su dolu çukurunda Enes Kutu'nun cansız bedenini buldu. Olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Enes'in cesedi yaklaşık bir buçuk metre derinliğindeki su dolu çukurdan çıkarıldı. 

KİTAPLARINI OKULDA UNUTMUŞTU

Enes'in anne ve babası acı haberle yıkılırken yapılan incelemenin ardından Şehit Er Yıldıray Biroğlu İlkokulu öğrencisi Enes Kutu'nun cesedi Kartal Dr .Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Mahalle sakinleri küçük çocuğun köpeklerden kaçarken su dolu çukura düşmüş olabileceğini söyledi. Bir mahalle sakini, "Kitaplarını okulda unuttuğu için almak için evden çıkmış. Köpeklerden kaçtığı söyleniyor" diye konuştu. Polis ekipleri küçük Enes'in ölümünü aydınlatmak için geniş çaplı soruşturma başlattı. 

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Türkiye 2014'e nasıl girdi?