Suç duyurusundan sonra infaz

Suç duyurusundan sonra infaz

Hatice Çılgınoğlu 3 ay önce savcılığa giderek şikayetçi olduğu Ziyaettin K. tarafından bir kafede kafasından vurularak öldürüldü

29 Nisan 2013, Pazartesi 18:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Evli olduğu öğrenilen Ziyaettin K, bir kafenin terasında tartıştığı Hatice Çılgınoğlu'nu iki el ateş ederek başından vurdu.

39 yaşındaki kadın olay yerinde hayatını kaybetti.

Saldırgan Ziyaettin K, olay yerinden kaçmak isterken kafede görevli bir garsonun kendisini engellemeye çalışması üzerine garsonu da bıçakladı.

Yaralanan garson hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldırgan Ziyaettin K. kaçmaya çalışırken, polis tarafından yakalandı. Asayiş Büro Amirliği'ne götürülen saldırgan, basın mensuplarının 'Neden öldürdünüz' şeklindeki sorusunu yanıtsız bıraktı.

Olayın görgü tanıklarından Turan Demirdağ aldı bir esnaf, "Kaldırımda bekliyorduk. Çatıdan iki el silah sesi duyduk. olayın neden meydana geldiğini bilmiyoruz. Olayın hemen ardından polis geldi vuranı aldı götürdü. Ben burada esnafım. Tesadüfen dışarıya çıktığımda silah seslerini duyduk. Bir kadın yukarıdan ambulans çağırın diye bağırıyordu. Şimdi olay yerine savcının gelmesi bekleniyor" diye konuştu.

Hatice Çılgınlıoğlu'nu yaklaşık 3 ay önce savcılığa giderek Ziyaettin K'den şikayetçi olduğu, karakolda ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MSB duyurdu! 11 PKK'lı etkisiz hale getirildi