Sunucu Gülşen Yüksel Salt, Hande Erçel'e 'bazlama suratlı' diyen Kerimcan Durmaz'a isyan etti

Kanal D'deki '2. Sayfa' programının sunucularından Gülşen Yüksel Salt, annesini kaybeden Hande Erçel hakkında "Bazlama suratlı" diye kötü yorum yapan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'a canlı yayında isyan etti

14 Ocak 2019, Pazartesi 12:13 Son Güncelleme:
A A
Sunucu Gülşen Yüksel Salt, Hande Erçel'e 'bazlama suratlı' diyen Kerimcan Durmaz'a isyan etti

Programa başlarken Hande Erçel'in hayatını kaybeden annesinin cenaze görüntülerini izleyen sunucular, Erçel hakkında sosyal medyada olumsuz yorum yapan kişilere canlı yayında isyan etti. Gülşen Yüksel Salt, Erçel için ''Bazlama suratlı'' diyen Kerimcan'ı sert bir dille eleştirdi.

"VİCDANIN RAHAT MI?"

Gülşen Yüksel Salt, şu sözlerle Kerimcan ve diğer kötü yorum yapanlara sitem etti:

"Şimdi bu kızın canını acıtmak için dalga geçenler, demediğini bırakmayanların içi rahat mı merak ediyorum. Hastane odasında yaşam mücadelesi veren bir anneyi kızıyla yaralamaya çalışanların vicdanı rahat mı? O anne hastalığını yenmeye çalışırken diğer yandan da kızına kalkan olmaya çalıştı.

Bu haberi de okudularAylin Erçel son paylaşımında kızı için anlayış istiyordu

Ama siz biraz daha tık almak ve takipçi sayınızı artırmak için Hande ile ilgili öyle şeyler yazdınız ki 'Bazlama suratlı' dediniz 'Bıktım bu bazlamadan' dediniz. Ne hastalığı ne hastayı dikkate aldınız. Kanser hastası insanın morale ihtiyacı vardı ama siz dikkate almadınız. Şimdi bütün samimiyetsizliğinizle Hande'ye başsağlığı dilediniz."

Haberin fotoğrafları için tıklayınÜnlü isimler Hande Erçel'i annesinin cenazesinde yalnız bırakmadı

"KUSACAĞIM ARTIK BU BAZLAMADAN"

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz ile sosyal medya fenomeni Burak Altındağ, kişisel hesaplarından oyuncu Hande Erçel ile alay etmiş, Durmaz, Altındağ'ın bir fotoğrafına "Ay gerçekten kusacağım artık bu bazlamadan" yorumunu yapmıştı.

Kerimcan Durmaz önceki gün de annesi vefat eden Hande Erçel'e başsağlığı dilemişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aslı Enver, Murat Boz'un annesini takibe aldı