Sunucu Padma Lakshmi: Uyandığımda sevgilim tecavüz etmişti.

ABD'li televizyon sunucusu ve oyuncu Padma Lakshmi, bir yılbaşı gecesi sevgilisinin kendisine tecavüz ettiğini itiraf eti

26 Eylül 2018, Çarşamba 13:11 Son Güncelleme:
A A

New York Times gazetesine bir yazı yazan Padma Lakshmi, yılbaşı gecesi erkek arkadaşının kendisine tecavüz ettiğini itiraf etti.

Padma Lakshmi olayı yıllarca 'kendi suçu' olduğunu düşündüğü için saklamış.

Padma Lakshmi yazısında korkunç olayla ilgili detaylar da verdi.


''Ona ne yapıyorsun?' diye sordum, o da bana 'sadece biraz canın yanacak' dedi. 'Lütfen dur. Bunu yapma' dememe rağmen devam etti. Ben çığlıklar attım ama kimse duymadı."

Padma Lakshmi, adamın onu evine bıraktığında o an şokta olduğunu söylüyor ve ekliyor, "Kimseye anlatmadım ne anneme ne arkadaşlarıma ne de polise..."

Padma Lakshmi yazısında korkunç olayın ardından hep kendini suçladığını anlatıyor: ''Hep kendime onun evinde ne işim vardı diye sordum. Ailem de bana bu soruyu soracaktı biliyordum."

''32 yıllık sunuculuk kariyerimde şu an bunları anlatarak hiçbir şey kazanmayacağım.''


Padma Lakshmi'nin yazısı, ABD Başkanı Donald Trump'ın Anayasa Mahkemesi adayı yargıç Brett Kavanaugh'un cinsel saldırı suçlamalarına hedef olduğu zaman yayınlandı.

Trump, Brett Kavanaugh'ın cinsel saldırı mağduruna "Neden daha önce açıklama yapmadığına" dair suçlamalar yöneltmişti.

Padma Lakhsmi de yazısında cinsel saldırıya uğrayan kadınların neden daha önce konuşmadıklarını aynı olayı yaşamış bir insan olarak çok iyi anlıyorum diyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.