Süper Loto talihlisi: Para delirtiyorsa, ben onlardan olmayacağım

Süper Loto'da 26 milyon 181 bin 291 lira 75 kuruş kazanan talihli, ikramiyesini avukatı aracılığıyla teslim aldı. Emekli ve 2 çocuk sahibi olduğu açıklanan talihlinin avukatı Meryem Çankaya, "Talihli bana, 'Para birilerini delirtiyorsa evet yanlış yola sapabilirler ama ben onlardan olmayacağım' dedi” ifadelerini kullandı

05 Mart 2019, Salı 16:22 Son Güncelleme:
A A
Süper Loto talihlisi: Para delirtiyorsa, ben onlardan olmayacağım

Milli Piyango İdaresi'nce yapılan Süper Loto çekilişinde 26 milyon 181 bin 291 lira 75 kuruş kazanan talihli, ikramiyesini avukatı aracılığıyla aldı.

Milli Piyango Loto Daire Başkanı Murtaza Çakır, Süper Loto'daki söz konusu ikramiyenin Muğla'nın Bodrum ilçesine isabet ettiğini hatırlattı.

MAKİNEYE OYNATMIŞ

Talihlinin Süper Loto'yu 48300076 nolu bayiden oynadığını belirten Murtaza Çakır, "Kişi altı kolonu makineye 'sen seç' yöntemiyle oynatmış. Bugün avukatı geldi bileti ibraz etti. Komisyon incelemesinden sonra ödeme işlemi yapıldı." dedi.

TALİHLİ EMEKLİ VE 2 ÇOCUĞU VAR

Talihlinin avukatı Meryem Çankaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, talihlinin, emekli, 2 çocuk sahibi olduğunu ve Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşadığını söyledi.

PARAYI, AKLINDAKİ PROJELER VE YATIRIM İÇİN KULLANACAK

Talihlinin çeşitli projeleri olduğunu belirten Meryem Çankaya, ikramiyeyi bunları gerçekleştirmek ve yatırım yapmak için kullanacağın dile getirdi.

Meryem Çankaya, talihlinin yaratıcı bir zekaya sahip olduğunu ifade ederek, "Talihli bana, 'Para birilerini delirtiyorsa evet yanlış yola sapabilirler ama ben onlardan olmayacağım'. dedi.

HER HAFTA OYNADI, SONUNDA TUTTURDU

Talihli, sonucu serinkanlı karşıladı. Hemen hemen her hafta Süper Loto oynuyormuş. Görmüş geçirmiş biri. Acil bir şeyi yok, yapılması gereken günlük rutinlerini yaptıktan sonra projelerini gerçekleştirmeyi düşünüyor." şeklinde konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...