Süper Loto'da büyük ikramiye 18 milyon TL'yi geçti

Süper Loto'da büyük ikramiye 18 milyon TL'yi geçti

Süper Loto kazandırmaya devam ediyor. Süper Loto'nun bu akşam gerçekleştirilen çekilişinde kazandıran numaralar 11, 5, 53, 40, 26, 51 oldu.

13 Eylül 2020, Pazar 20:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merakla beklenen 13 Eylül tarihli Süper Loto çekilişi canlı yayınla gerçekleştirildi. Süper Loto 13 Eylül çekilişinde kazandıran numaralar 11, 5, 53, 40, 26, 51 olarak açıklandı.

Süper Loto çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 19.319.834 TL devretti.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor.

18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, Milli Piyango Online'dan canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bakan Koca 13 Eylül corona virüs tablosunu açıkladı