Surface Mini'den sürpriz!

Surface Mini'den sürpriz!

Eğer bu iddia doğruysa, Microsoft'un beklenen "mini" Surface'i, görülmemiş bir özellikle gelecek!

20 Aralık 2013, Cuma 00:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Her ne kadar Microsoft, Surface Mini tablet üzerinde çalıştığını henüz doğrulamamış olsa da, elbette hakkında dedikodular yayılmaya devam ediyor. Ama son gelen dedikodu hakikaten oldukça ilgi çekici. Gelen haberlere göre Microsoft'un yeni "mini"si Surface Mini, Xbox One'ın Kinect modülündeki gibi sensörlere sahip olacak.

Kinect yeteneğine sahip olacağı dedikoduları ortada dolaşmaya başlamışken, halen Microsoft'un Surface Mini tableti üzerinde çalıştığını doğrulamamış olması biraz düşündürücü. Ancak bugüne kadar, sızan pek çok bilginin sonunda gerçeğe kavuştuğunu gördüğümüz için açıkçası bu iddianın doğru olma ihtimalini yüksek görüyoruz. Yani Microsoft'un Surface Mini'sini tıpkı Kinect gibi kontrol edebilecek olursak, kimse şaşırmamalı. Üstelik Microsoft'un bu proje için Xbox takımını görevlendirdiğiyle ilgili dedikodular da bulunuyor.

Peki, Surface Mini bize başka neler sunacak? 7 veya 8 inç ekrana sahip olması beklenen Surface Mini, 1080p çözünürlük desteği gösterecek. Windows 8.1 ile çalışacak olan cihazın, Intel Bay Trail CPU ile gelmesi de muhtemel.

Resimlerle: Tabletiniz için en iyi 25 aksesuar

Kaynak: CHIP Online

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER NASA, Mars'ta görüntülenen buzlu kum tepelerinin fotoğraflarını paylaştı