Survivor 2017'de ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2017'de ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2017'de dün akşam nefes kesen bir mücadele yaşandı. Gönüllüler ve Ünlüler arasında ödül için futbol oynandı. Geceye eski futbolcular İlhan Mansız ve Serhat Akın'ın performansları damga vurdu. Peki, Survivor 2017'de ödül oyununu kim kazandı?

11 Mart 2017, Cumartesi 00:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Survivor 2017'de Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Ödüle sahip olmak için yarışan iki ekip futbol müsabakası yaptı.
Ünlüler takımından İlhan Mansız ve Serhat Akın performansları ile takımlarını büyük katkı sağlarken, Gönüllüler'de Elif'in performansı oldukça başarılıydı.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? 


İki ekip arasında oynanan futbol maçını Acun Ilıcalı yönetti. Serhat Akın oyun esnasında tansiyonunun düşmesinden dolayı çok fazla maça çıkamadı. İlhan Mansız, Sedat Kapurtu ve Adem Kılıççı'nın performansları Ünlüler takımına ödülü kazandırdı. Oldukça şık hareketlerin sergilendiği ödül oyununda, kızlardan Pınar Saka'nın performansı da etkileyiciydi. Pınar Ünlülüler takımının kazanmasında büyük rol oynadı.
 

GECENİN ÖDÜLÜ NEYDİ?


Survivor 2017'de gecenin oyununu kazanmayı başaran ekip hamburger  ve patates kızartması ile ödüllendirildi. Ünlüler takımı ödülü görünce büyük sevinç yaşadı. Kişi başı 2 hamburger menünün sahibi olan Ünlüler karınlarını tıka basa doyurdu.


Survivor'da İlhan Mansız'dan muhteşem röveşata

 

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA GERGİNLİK


Ödülü kaybeden Gönüllüler takımı arasında gergin dakikalar yaşandı. Yeterli mücadelenin gösterilmediğini düşünen Gönüllüler takımı adada tartıştı. 

​​


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Danla Bilic'in sevgilisiyle pozuna annesinden veto!