Survivor 2021'de ödül oyununu kazanan belli oldu

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor 2021’de ödül oyununu kazanan takım ve yeni haftanın kaptanları belli oldu.

30 Nisan 2021, Cuma 11:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor 2021'de yeni haftanın kaptanları ödül oyunu öncesinde seçildi. Ünlüler takımında yapılan oylamada Batuhan, bu haftanın kaptanı seçildi.

 Gönüllüler takımından ise seçilen Berkay, bu sezon ilk defa kaptanlık yapacak.

SURVİVOR 2021’DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZAN?

Survivor'da ödül oyunu öncesinde yarışmacı seçmeleri yapıldı. Parkura çıkan yarışmacılar, denge tahtasından geçip havuz engelini aştılar.

 Finalde ise önce kum torbası ile yapılan atışla sepetin mekanizmasını açmaya, sonrasında üç basket atışı yapmaya çalıştı. İstekli çıkan iki takımdan oyuna iyi başlayan gönüllüler takımı oldu ve 4-0 öne geçti.

 Devamında ünlüler takımı, aldığı sayılar ile aradaki farkı bire indirdi. Fakat gönüllüler yine farkı açmayı başardı ve skoru 9-7'ye getirdi. Son sayı ise Steven'dan geldi. İsmail'e karşı çıktığı parkurda karşılaşmayı kazanan Steven, skoru 10-7 yaptı ve gönüllüler takımı ödül oyununu kazandı

SON GÜNLERİN KONUŞULAN İSMİ İSMAİL BALABAN’DAN DUYGULANDIRAN MESAJ

İsmail Balaban, kazanılan iletişim ödülü ile annesi ile görüşmüş ve bu konuşma sırasında annesinin söyledikleri herkesi şok etmişti.

 Bu akşam, ödül oyununda Dora karşısında sayıyı aldıktan sonra ailesine mesaj gönderdi. Survivor İsmail, aldığı sayı sonrasında "Canım annem, canım babam. Hiçbir şey sizden daha önemli değil. Sizi çok seviyorum" dedi. İsmail Balaban'ın bu sözleri izleyen herkesi duygulandırdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evlendikten 5 yıl sonra paylaştı... Tarkan'dan nikah öncesi hazırlık pozu