Survivor Ayşe Yüksel kimdir? Hem genç hem başarılı bir sporcu olan Ayşe Yüksel kaç yaşında?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor, kaldığı yerden devam ediyor. Survivor Gönüllüler takımı bu yıl çok dikkat çekiyor. Birbirinden renkli yarışmacıların olduğu en sıkı takip edilen yarışmalar arasında olan Survivor’ın merak edilen bir yarışmacısı var. Ayşe YükselSurvivor 2021 Gönüllüler takımında yer alan yarışmacı Ayşe Yüksel kimdir? Ayşe Yüksel kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor? Biraz daha yakından tanıyalım.

14 Ocak 2021, Perşembe 15:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor 2021 Gönüllüler takımında mücadele eden Ayşe Yüksel kimdir? Ayşe Yüksel'in hayatı ve spor kariyeri Survivor takipçileri tarafından merak ediliyor. Ayşe Yüksel'i biraz daha yakından tanıyalım istedik

Ayşe Yüksel kaç yaşında?

Ayşe Yüksel kaç yaşında?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğdu. Genç bir isim olarak dikkat çeken Ayşe Yüksel, 20 yaşında olmasına rağmen hayatına çok şey sığdırmayı başardı. Ayşe Yüksel, yaşının genç olmasının hiçbir şeye engel olamayacağını söylüyor. Halen üniversite öğrencisi olduğunu dile getiren Survivor Ayşe Yüksel, 2. sınıfta öğrenim görünüyor.

Ayşe Yüksel eğitim hayatı

Ayşe Yüksel eğitim hayatı

Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde okuyor. Spor ile çok içli dışlı olduğunu belirten Ayşe Yüksel, çocuk yaşlardan itibaren sporun pek çok farklı branşıyla ilgilendiğini söyledi.

Ayşe Yüksel mesleği

Ayşe Yüksel mesleği

Ayşe Yüksel mesleği itibariyle sporun içinden gelen bir yarışmacı olarak dikkat çekiyor. Ortaokulda masa tenisi eğitimi alan Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladı ve Türkiye'de 3. oldu. Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçti. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadı. Voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladı ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ediyor.

Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 oynadığını söylüyor. Ayşe Yüksel mesleği ve kariyeri ardından, kendiyle ilgili neler söylediğinden bahsetmek gerekirse; Ayşe Yüksel yaşı itibariyle özgüveni yüksek bir kişi olarak öne çıkıyor. Survivor'da ortaya çıkacak karakterlerin hepsinin kendine mevcut olduğunu düşünen Ayşe Yüksel, yıllardır çıkmayan kadın şampiyon olmak için Dominik Cumhuriyeti'nde mücadele vereceğini belirtiyor.


İkizler burcu olan Survivor Ayşe Yüksel, gerçek hayatındaki başarıları parkurda da göstermek istiyor. İnsanlarla genel olarak iyi anlaşabildiğini ifade eden Yüksel, '20 yaşındaki bir insanın neler yapabileceğini göstermeye gidiyorum' sözlerini kullandı. 

Ayşe Yüksel Instagram hesabı

Ayşe Yüksel Instagram hesabı

Ayşe Yüksel, Instagram'da, 'ayseyukselofficiall' kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir, kaç yaşında nereli, asıl mesleği ne?