Survivor Çılgın Sedat'ın hayali gerçek oldu

Yapımcılığını Çılgın Sedat lakaplı şarkıcı Sedat Kapurtu'nun üstlendiği komedi filmi 'Benim Adım Osman'ın çekimleri geçen günlerde İzmit'te başladı

23 Ağustos 2017, Çarşamba 13:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Komedi türündeki 'Benim Adım Osman' filminde başrolleri; Çılgın Sedat, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan paylaşıyor.Üçlüye, Cengiz Kurtoğlu, Deniz Oral, Songül Karlı, Tayfun Sav, Nur Ertürk, Çiğdem Tunç, Murat Övüç, Hakan Hatipoğlu, Gizem Hatipoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Latif Doğan, Nagihan Karadere, Murat Kurşun, Coşkun Gögen ve Fatih Mühürdar eşlik ediyor.

Senaryosunu Banu Kaptanoğulları ve Atıf Ulusoy’un kaleme aldığı fimin yönetmen koltuğuna da Çılgın Sedat oturdu. İlk yönetmenliğini yapacak olan Çılgın Sedat, hem yapımcı hem yönetmen hem de oyuncu olarak karşımıza çıkacak.

Geçen sezon Survivor yarışmasına katılarak adını geniş kitlelere duyuran Çılgın Sedat, filmle ilgili şunları söyledi:"Böyle bir film yapmayı yıllardır hayal ediyordum. Şu an hayalimin gerçek olmasına tanıklık ediyorum. Bambaşka ve çok özel bir duyguymuş"

Film hayatını bir gazetede köşe yazarı olmaya adamış 'Osman'ın hayatının nasıl değiştiği anlatılıyor. Filmin 2017 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

İşten setten yansıyan ilk kareler...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Engin Akyürek'in veda mesajı dikkat çekti