Survivor'da çılgın sedat çocuklarıyla konuştu!

Survivor'da çılgın sedat çocuklarıyla konuştu!

Günlerdir ailelerinden uzak kalan Survivor yarışmacıları her geçen gün sevdiklerine daha büyük özlem duyuyorlar. Özlemleri her geçen gün katlanan yarışmacılardan Çılgın Sedat ve Sema çocuklarıyla telefonda görüşmeye hak kazandılar. Çılgın Sedat Serebral Palsi hastalığına sahip olan oğlunun sesini duyunca gözyaşlarına engel olamadı işte o duygusal anlar...

07 Şubat 2017, Salı 14:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Survivor 2017 4 Şubat programında Acun Ilıcalı, anne ve baba olan yarışmacıların çocukları ile bir defa telefon görüşmesi yapabileceklerini açıkladı. Öncelikle annelere böyle bir hak tanıyacağını açıkladı. Ancak adada bulunan tek Anne Sema Apak olduğu için ikinci olarak Çılgın Sedat'ı seçti.


ACUN ILICALI ADADA BULUNAN 7 BABADAN NEDEN ÇILGIN SEDAT'I SEÇTİ?


Acun  Ilıcalı adada 7 tane baba olmasına rağmen Çılgın Sedat'ı seçti. Çünkü Çılgın Sedat'ın özel bir durumu var. 

Çılgın Sedat Kapurtu'nun 14 yaşında Siraç adında Serebral Palsi rahatszılığı bulunan bir çocuğu bulunuyor.


'Serebral Palsi' nedir? İşte bütün merak edilenler


Sedat'ın oğlu daha yeni doğmuşken beyin kanaması geçirmiş ve doktorlar tarafından fazla yaşamayacağı söylenmişti. Çılgın Sedat ve Eşi hiçbir zaman çocuklarından ümidi kesmedi. Daha sonra büyüyen çocukları şuan 14 yaşında ve yürüyemiyor, konuşamıyor ancak sağlık durumu yerinde. Çılgın Sedat'ın Yağız adında bir oğlu daha var. Çılgın Sedat Siraç ile konuşmadan önce küçük oğluyla konuştu. Ardından Siraç ile konuştu.

İşte Çılgın Sedat'ın ve Sema'nın çocuklarıyla konuştuğu duygusal anlar...

 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Engin Akyürek'in veda mesajı dikkat çekti