Survivor Gonca'dan canlı yayında Çağrı açıklaması

'Survivor 2021'e veda etmeden önce takım arkadaşı Çağrı Atakan hakkındaki sözleriyle gündem olan Gonca Kakar, "Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım" diyerek yaşadıklarına dair tüm bilinmeyenleri anlattı. İşte Survivor Gonca'nın dikkat çeken açıklamaları...

29 Mart 2021, Pazartesi 16:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler'den birleşme partisi öncesi elenen Gonca Kakar, TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor Panorama Hafta Sonu' programına konuk oldu. Survivor'ın son elemesi öncesi takım arkadaşı Çağrı Atakan hakkındaki sözleriyle çok konuşulan Gonca Kakar, canlı yayında her şeyi açık açık anlattı.

"Konuşmak için doğru bir zamanı bekledim. Dokunulmazlık oyunu öncesinde kimsenin enerjisini düşürmek istemedim. Konseyde beni 'sürekli sorun çıkartan' biri olarak anlattılar. Sanki takımın motivasyonunu ben düşürüyormuşum gibi hareket ettiler. Çağrı'nın o hareketiyle iyice duygusallaştım. İsmail ve Doğan da benim üstüme geldi. Yarışmaya sonradan dahil olduğumu hep hissettirdiler..."

'DOĞAN VE ÇAĞRI YAZILABİLİRDİ'

'DOĞAN VE ÇAĞRI YAZILABİLİRDİ'

"Konseyde yazılacağımı üzerime geldiklerinde hissettim. Konsey öncesi yazılacağımı düşünmüyordum. Benden önce yazılabilecek isimler vardı. Performansım iyiydi, takıma puan getiriyordum. Doğan yazılabilirdi. Çağrı çok agresifleşmeye başlamıştı. Çağrı yazılabilirdi..."


"Olayı görmeyen kişiler bile sanki oradaymış gibi 'Çağrı yapmamıştır' şeklinde konuştu. Bu kelimeyi kendisinden duydum, nutkum tutuldu. O kelime bana edilmiş, neden kişisel algılamayayım? Keşke o an fevri çıkışlarımdan birini yapsaydım..."


"Kendimi ifade edemedim. Normal şartlarda bir şey anlatırken yemin etme ihtiyacı niye hissedeyim? Bir şey var ki anlatıyorum. O yemin edince ben de yemin ettim. Gerçekten kendimi çok kötü hissettim. Konseyde çok yalnız kaldım. İspiyonu olmak istemedim ama o duruma düştüm..."


'ÖYKÜ, 'ÇAĞRI'YI YAZALIM' DEDİ'

'ÖYKÜ, 'ÇAĞRI'YI YAZALIM' DEDİ'

"Çağrı ile bir sorunum yoktu. Öykü gelip 'Çağrı'yı yazalım' dediğinde yazmadım, takıma katkısı çoktu. Öykü 'dışarıda arkadaşım, yazamam' dedi. Konseyde çok yalnız kaldım. Herkesin objektif bakmasını istiyorum. Bir insanı karalamak gibi bir amacım olmadı."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pınar Altuğ babasını paylaştı herkes Tamer Karadağlı'ya benzetti!