Survivor Hakan Kanık kimdir? Kaç yaşında?

MasterChef Türkiye yarışmasıyla ismini duyuran Hakan Kanık, Survivor 2019'un ilk yarışmacısı oldu. Acun Ilıcalı bu haberi Twitter üzerinden duyurdu. Bu gelişme sonrası Hakan Kanık hakkındaki bilgiler tekrar araştırılmaya başlandı.

10 Ocak 2019, Perşembe 10:51 Son Güncelleme:
A A
Survivor Hakan Kanık kimdir? Kaç yaşında?

Survivor 2019, 2 Şubat'ta başlıyor. 30 kişilik aday kadrodan ilk isim bugün itibarıyla belli oldu. MasterChef Türkiye yarışmasından tanıdığımız Hakan Kınık Survivor'un ilk yarışmacısı oldu.

Acun Ilıcalı Twitter üzerinden "Survivor Türkiye Yunanistan ilk yarışmacısı belli oldu. MasterChef Türkiye’den tanıdığınız Hakan Kanık.. Kendisine başarılar diliyorum." yorumunu yaptı.

HAKAN KANIK KİMDİR?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladı, ardından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanı’ın asıl mesleği ise komidir.

MasterChef Türkiye’nin hırslı isimlerinden Hakan Kanık, Survivor 2019 aday tanıtım videosunda şu açıklamayı yapmıştı: 

"Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor'un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ezhel'in 20 yıllık dostu