Survivor İsmail Balaban gözyaşlarına boğuldu! Gördüğü rüya gerçek oldu!

İsmail Balaban, Survivor 2021’de Ünlüler takımında performansı ile dikkat çeken isimlerden... Balaban, ablasından gelen mutlu haberi ve gördüğü rüyayı anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

19 Mart 2021, Cuma 14:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

TV8'de ekranlara gelen 'Survivor 2021'de 11'inci hafta heyecanı başladı. İletişim ödülü için parkura çıkan iki takım da ailelerinden gelecek e-postaları okumak için büyük bir mücadele verdi. Bayrak yarışına kalan iletişim ödülünde; gönüllülerden Ayşe ve Steven, ünlülerden ise Merve ve İsmail kozlarını paylaştı. Bayrak mücadelesini ünlüler kazandı.

İSMAİL BALABAN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

İSMAİL BALABAN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ünlüler takımının başarılı yarışmacısı İsmail Balaban, iletişim ödülünde aldığı mutlu haberi anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

Survivor'a geldikten 1-1.5 ay sonra rüya görmüştüm. Ablamın yıllardır çocuğu olmuyor. Rüyamda görüyorum, 'çocuğu olacak' müjdesi veriliyor. 'Bu belki hayra vesile olacak' dedim.

Sonrasında bu haberi duyunca çok duygulandım. Gördüğüm rüya gerçek oldu. Ablamın çocuğu olacağı müjdesini verdiler. İnşallah sağlıklı sıhhatli şekilde dünyaya gelir.

34 yaşındaki güreşçi, "İnşallah hasret kaldıkları çocuklarına kavuşurlar. Gerçekten bu ödülü kazandığıma, bu haberi duyduğuma çok mutlu oldum" ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Corona virüs aşısına güvenmiyorum' diyen Aleyna Tilki'ye soruşturma