Survivor Larissa Gacamer fenomen oldu

Brezilyalı güzel Larissa Gacamer'i Türkiye Survivor 2013'e katılmasıyla tanıdı. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Larissa, şimdi eşiyle sosyal medyada fenomen oldu.

19 Ağustos 2017, Cumartesi 14:08
A A

Survivor'a katılmasıyla Türkiye'de hayatı değişen Larissa, bir süre önce Türk vatandaşlığına geçtiğini duyurdu.

17 yaşında modellik kariyerine başlayan Larissa Gacamer, Survivor 2013'e katıldı. Survivor'a katılmasıyla Türkiye'nin tanıdığı isim haline gelen Larissa, kendine Türk eş de buldu.

Burak Gacamer ile evli olan Larissa'nın Instagram'da tam 1.5 milyon takipçisi bulunuyor.

Kocasıyla beraber komik videolar paylaşan güzel isim sosyal medyada herkesi güldürüyor. 

LARİSSA GACEMER KİMDİR?

LARİSSA GACEMER KİMDİR?

Larissa Gacemer (Larissa Rodrigues Gacemer), 1988 yılında Brezilya'nın Sao Paulo şehrinde doğdu. 17 yaşında modellik kariyerine başlayan Larissa Gacemer, rol aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulundu.

İşte bu çalışmalarından birinde İzmir’de çalıştı ve bu süre zarfında tanıştığı, yakışıklı manken Burak Gacemer ile 2011 yılında dünya evine girdi. Şu anda da İstanbul'da yaşıyor.

Larissa Gacemer, yapımcıların dikkatini çekmiş olacak ki 2012 yılında atv'de yayınlanan Krem dizisinde Rüya rolü ile birlikte Türk izleyicinin karşısına çıktı. Sadece model olduğu halde oyunculuğa geçenlerden değil Larissa Gacemer, Türkiye'ye gelmesinden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi de almış.

Larissa Gacemer, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında yarıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Adriana Lima ve Metin Hara'nın suratı asık!