Survivor'da Aycan'dan Mert'e tepki!

'Survivor'da dün eleme heyecanı yaşandı. Konseyde Mert'in stratejisi suya düşünce elenen isim Aşkım oldu. Yakın arkadaşının gitmesine çok üzülen Aycan ise yeni bölüm tanıtımında Mert'e meydan okudu.

06 Mayıs 2020, Çarşamba 11:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor' heyecan dolu yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dün akşam yayınlanan 67. bölümde eleme heyecanının yaşandığı yarışmaya veda eden isim Aşkım oldu. Böylece ünlüler takımı 6 kişi kaldı.


Survivor'da bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler kaybetti. Gönüllüler eleme adayı olarak Berkan'ı çıkardı. İkinci dokunulmazlık oyununu ise ünlüler takımı kaybetti.

Mert strateji yaptı

Mert strateji yaptı

Zekası ve stratejik hamleleriyle tanınan Mert Öcal, dokunulmaz oyununu kaybedince SMS sıralamasında yüksek olduğunu söyleyerek kendi adını yazdırdı ve ilk eleme adayı oldu.


Dün yapılan ada konseyinde; SMS birincisi seçilen Mert'in adaylığı düştü. Sıralamada Mert'ten sonra en yüksek oyu alan isimler ise Ersin ve Aycan oldu.

Mert aday olarak Yunus Emre'yi, Ersin Aşkım'ı Aycan ise Elif'in adını verdi. Gönüllüler takımından ise Yasin, Berkan ve Cemal Can eleme adayı oldu.

Veda eden Aşkım oldu

Veda eden Aşkım oldu

Kendi takımından en yüksek oy alan isimlerini potaya sokmak isteyen Mert'in planı ise suya düştü. Öcal'ın yanlış stratejisi sonucu adaya veda eden isim Aşkım oldu. Aşkım'ın elendiğini duyan Aycan ise gözyaşlarına hakim olamadı.

Aycan, Mert'e sert çıktı

Aycan, Mert'e sert çıktı

Ardından yayınlanan Survivor 68. bölüm fragmanında ise yakın arkadaşının gitmesine üzülen Aycan, Mert'e sert çıktı.

Mert'in yaptığı stratejiyi eleştiren Aycan, "Yaptığı strateji kendisini kurtarmak içindi. Onlar strateji yapmak istiyorlarsa yapsınlar. Bundan sonra ben yokum. Alacağım kararlar onları da üzebilir" diyerek meydan okudu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yağmur Aşık: Yüzüne kezzap atacağım