Survivor'ın en genç yarışmacılarından olan Sancakay Ilım Morgül kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Survivor'da bu sezon, çok genç yarışmacılar öne çıkıyor. Onlardan biri de 1997 doğumlu Sancakay Ilım Morgül. Sancakay, spor camiasının tanınmış isimlerinden birinin yeğeni aslında... Teknik direktör Ünal Karaman’ın! Sancakay Ilım Morgül'ün de spor aşkını nereden geldiği, böylece belli oluyor. Survivor 2021'de hem başarısıyla hem de güzelliği ile dikkat çeken Sancakay'ı biraz daha yakından tanıyalım. Sancakay Ilım Morgül kimdir? Sancakay Ilım Morgül aslen nereli, asıl mesleği ne, ünlü mü gönüllü mü?

13 Ocak 2021, Çarşamba 09:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Survivor Sancakay kimdir? Ünlü mü, gönüllü mü?

Survivor Sancakay kimdir? Ünlü mü, gönüllü mü?

Survivor 2021, bu yıl çok heyecanlı geçecek gibi duruyor. Yarışmada dikkat çeken isimler var. Onlardan biri de Gönüllüler takımında yer alan Sancakay Ilım Morgül. 2021 gönüllüler kadrosunda yer alan Morgül'ün kim olduğu pek çok kişi tarafından merak konusu oldu. Sancakay Ilım Morgül kimdir? Aslen nereli? Mesleği ne? Kaç yaşında?

Başarılarla dolu bir hayat

Başarılarla dolu bir hayat

Survivor 2021 Gönüllüler takımının yarışmacısı Sancakay Ilım Morgül, genç yaşta birçok başarıya imza atan bir isim. Teknik direktör Ünal Karaman’ın yeğeni olan Sancakay, sporcu kimliğiyle biliniyor.

Survivor Sancakay Ilım Morgül kaç yaşında, nereli?

Survivor Sancakay Ilım Morgül kaç yaşında, nereli?

Survivor Sancakay, 30 Ocak 1997'de İstanbul’da doğdu. İzmir ve Rize’de büyüyen Sancakay Ilım Morgül, spor hayatına ritmik jimnastik ile başladı.

Sancakay Ilım Morgül futbol kariyeri

Sancakay Ilım Morgül futbol kariyeri

Lise 3’e kadar İzmir’de okudu ve futbol kariyerine futsal ile başladı. Daha sonra yeşil sahalara geçti. Lise 4’de Rize’nin Rizespor takımına transfer olup orada liseyi bitirdi ve futbol kariyerine devam etti. 

İki dil biliyor

İki dil biliyor

Karadeniz Teknik Üniversitesinde Rus dili edebiyatı bölümünü 2 yıl okudu. Türkçe harici iki dil biliyor. İngilizce ve Rusça. Konservatuvar okuyor

Konservatuvar okuyor

Konservatuvar tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazandıktan sonra İstanbul’a taşındı ve şu an lisans 4. sınıfta. 2 sezon Kadıköy theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen Ofsayt oyununda başrol oynadı ve 5 yıldır Hayal Kahvesi ile anlaşmalı olarak sahne alıyor vokal olarak. Kendi bestelerini seslendiriyor ve gitar çalıyor.

Sancakay Ilım Morgül Survivor'da ne kadar kalacak bilinmez ama, Gönüllüler takımının en hırslı yarışmacılarından biri olduğu kesin. Ayrıca Sancakay'ın şimdiden büyük bir hayran kitlesi olmuş durumda.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya gitti, Cem Yılmaz ve Muzaffer Yıldırım küslüğü bitti