Suyunuza ananas ekleyin, güzelleşin!

Ananasın faydalarını biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız doğru adrestesiniz İçtiğiniz suya atacağınız bir ananas dilimi bile hem sağlığınıza hem güzelliğinize bir sürü fayda sağlayabilir. Nasıl mı? İşte cevabı...

18 Nisan 2017, Salı 13:54
A A
-METABOLİZMAYI HIZLANDIRIR

-METABOLİZMAYI HIZLANDIRIR

Ananas, metabolizmayı hızlandırır. Bu nedenle sabah evden çıkmadan içeçeğiniz bir bardak ananas dilimli su size ve sindirim sisteminize çok iyi gelecektir.

DİŞ PLAKLARINDAN KURTARIR

DİŞ PLAKLARINDAN KURTARIR

Ananas yüksek miktarda bromelain maddesi içerir. Suyla beraber tüketilen ananas dişlerinizdeki plak oluşumlarını yok eder. Böylelikle dişleriniz daha sağlıklı ve estetik durur.

VÜCUDU TEMİZLER

VÜCUDU TEMİZLER

Ananasın posasında yer alan enzimler, vücutta oluşan kötü parazitleri ve enzimleri yok ediyor. Her gün suyun içerinse dilimlediğiniz ananasların suyunu içmek vücudunuzdaki kötü parazitleri yok etmeye yardımcı oluyor.

TROİD HASTALIKLARINDAN KORUR

TROİD HASTALIKLARINDAN KORUR

Ananasın içerdiği enzimlerden biri olan bromelain, iltihap söktürücü ilaçların yapımında kullanılıyor. Ananas dilimlerinden oluşan bir bardak su hem iltihap söktürüyor hem de sizi tiroid hastalıklarından koruyor.

KİLO VERDİRİR

KİLO VERDİRİR

Ananas dilimlerinden oluşan suyu düzenli olarak içmek tokluk hissi veriyor ve gün boyu tok kalmanızı sağlıyor. Bu nedenle ananas suyu ile acıkmadan kolayca sağlıklı ve hızlı kilo verebilirsiniz.

GÖZ BOZUKLUKLARINI İYİLEŞTİRİR

GÖZ BOZUKLUKLARINI İYİLEŞTİRİR

Ananas, vitamin açısından zengindir ve göz bozukluklarını iyileştirir. Bu da her sabah ananas suyu içmeniz için bir diğer mantıklı nedendir.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.