Tahir öldü mü? Sen Anlat Karadeniz 24. bölüm fragmanı yayınlandı!

Tahir öldü mü? Sen Anlat Karadeniz 24. bölüm fragmanı yayınlandı!

'Sen Anlat Karadeniz' dizisinin 24. bölüm fragmanı yayınlandı. 'Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümü yine heyecanı doruğa çıkaracak. Nefes'in 'Tahir öldü' demesi soğuk duş etkisi yaratıyor. Nefes'in eşinin ölüm haberini aldıktan sonra Vedat'ı kafasından vurması ise dehşete düşürüyor.

27 Eylül 2018, Perşembe 10:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Sen Anlat Karadeniz' fırtınası devam ederken dizinin son bölümünün ardından 24. bölüm fragmanı yayınlandı. 'Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümünde Tahir'in ölüm haberi herkesi yıkıyor. Büyük bir yıkım yaşayan Nefes, her şeyin sorumlusu olan Vedat'ı her ne kadar istemese de bir anlık cinnet haliyle kafasından vuruyor. Asiye'nin durumu ise hala kritik...

Şimdi dizinin sıkı takipçileri, Tahir'in durumunu merak ederek "Tahir öldü mü?" sorusunu soruyor. 

SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Nefes ve Tahir, Vedat'ın varlığından habersiz en mutlu günlerini yaşarken, Vedat intikam peşindedir. Yiğit'in sünnet töreni için hazırlık yapılırken, törene katılmaya kararlı olan Vedat nasıl bir sürpriz hazırlıyor? Nefes özgürlüğünün tadını çıkarırken Dağdevirenler için durum farklıdır. Murat'a olan aşkı nedeniyle ev hapsinde tutulan Nazar, Vedat'ın yaşadığını Murat'a söylemek isterken sevdiğinin başına nasıl bir bela açacak? Asiye'yi kaçıran Vedat kardeşi kardeşle sınıyor. Yengesi ve yeğeni için hayatını ortaya koyan Tahir yolun sonuna mı geldi?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Karahan, karavan pozuyla mest etti