Takipçileri Ahu Sungur'u kızdırdı

Yavru kedilerinin fotoğrafını paylaşan Ahu Sungur, 'Hayvan üretimi yapıyorsun' şeklinde yorum yapanlara dava açacağını söyledi. Sungur, 'İki aynı cins kediyi çiftleştirmedin mi?' diye soran takipçisine ise şoke eden bir yanıt verdi.

01 Nisan 2021, Perşembe 14:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ahu Sungur, geçtiğimiz günlerde kedisi Müjgan ve dört yeni yavrusunun fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Sungur'a, 'Evde hayvan üretiyorsun' şeklinde eleştiriler geldi.

Kedilerini kısırlaştırmak yerine çiftleştirdiği için tepki çeken ve bu yüzden 'Sokak hayvanlarının vebalini aldın' şeklinde mesajlara maruz kalan oyuncu, kendisine 'vebal ve üretici' ithamlarını yapanları mahkemeye vereceğini söyledi.


Ahu Sungur, bir takipçisinin "Ne iftirası ablacım? İki aynı cins kediyi çiftleştirip hayvan ürettin mi üretmedin mi bunu açıkla?" sorusu üzerine çok kızdı.

'KOCAMLA SEVİŞİP ÇOCUK DA YAPTIK'

'KOCAMLA SEVİŞİP ÇOCUK DA YAPTIK'

"Kocamla sevişip çocuk da yaptık o da üretime giriyor mu acaba?" diyen oyuncu, "Mesela bunun için de hesap vermem gerekiyor mu? Ben sana gece kiminle seviştiğini soruyor muyum da sana kedimin çiftleştiği tekir dert oluyor?!" yazdı.


Ahu Sungur, 2002 yılında kendisi gibi oyuncu olan Suat Sungur ile nikah masasına oturmuştu. Üç yıl sonra oğullarını kucaklarına alan çift, şimdilerde mutlu bir evlilik sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde bir takipçisinden eşinin kendisini aldattığına yönelik mesaj aldığını belirten Ahu Sungur, başına gelenleri anlattı.


'KOCAM BENİ, BENİMLE ALDATIYOR'

'KOCAM BENİ, BENİMLE ALDATIYOR'

40 yaşındaki oyuncu, "Bir kişi 'Eşini (Suat Sungur) yolda bir kadınla yürürken gördüm. Koyu renk saçlı bir kadının elinden tutuyordu. Kocan seni aldatıyor' diye mesaj attı. Saçlarımı boyattım, yani o kişi bendim. Kocam beni benimle aldatıyor" dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Olivia Culpo: Tam olarak giyinik sayılmasam da...