Tam bir Fransız kadını olmak için edinmeniz gereken 5 parça

Tüm dünya Fransız kadınlarına her zaman gıptayla bakar. Fransız kadınları, 'zarafet' kelimesinin sözlük karşılığı olabilir. Peki Fransız kadınları bu zarafeti sadece yürüyüşleri ya da tavırlarıyla mı yakalar? Sanmıyorum. Bunun bir formülü olmalı. Biz en azından giyim kuşamla ilgili olan kısmı halletmenize yardımcı olalım. İşte, tam bir Fransız kadını olmak için gardrobunuzda bulundurmanız gereken 5 parça!

14 Mayıs 2020, Perşembe 12:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Deve tüyü rengi kaban

Deve tüyü rengi kaban

Akşam yemeğine giderken de çocuğu okula bırakırken de giyebileceğiniz deve tüyü rengi bir kaban ömürlük kurtarıcınız olabilir. Topuklu ayakkabıyla kombinlerseniz klasik yerlere hazırsınız, beyaz bir spor ayakkabıyla kombinleyeceğiniz zaman gündelik olarak kullanabilirsiniz. Görüyorsunuz, Margot Robbie de bizimle aynı fikirde.

Zara'da tam da ihtiyacınızı karşılayacak bir alternatifi 450 ila 699 TL arasına bulabilirsiniz.

Siyah blazer ceket

Siyah blazer ceket

Siyah blazer ceket 'bir tık' ciddi olmanız gereken yerlerin kurtarıcısı, bahar ayları için de en güzel seçenek. Daha önce Jennifer Aniston'un siyah blazer ceket aşkından burada bahsetmiştik.


Bershka'da bir benzerini 200 TL civarına bulabilirsiniz.

Beyaz sneaker

Beyaz sneaker

İşte bir kurtarıcı daha. 40 yaş üstü kadınlarda giyildiği an 10 yaş gençleştiren beyaz sneakerlar yaz ve bahar ayları için enfes.  Emily Ratajkowski de bizden.

Beyaz sneaker

Beyaz sneaker

Aynı seçeneği Nike'ta 600 TL civarına bulmak mümkün.

İpek eşarp ya da fular

İpek eşarp ya da fular

Tam da mevsimi yaklaşırken yaz akşamı esintisinden korunmak için sıcacık bir ipek fularla korunmak hiç de fena olmazdı. Bu sizi hem klas gösterecek hem de sıcacık ve yumuşacık. 


Massimo Dutti'de aradığınız ipek eşarbı 250 ila 300 TL civarına bulabilirsiniz.

Düz kesim kot pantolon

Düz kesim kot pantolon

Ne giysem diye düşündüğünüz anlarda aklınıza ilk gelen şey olmalı düz kesim kot bir pantolon. Sizi date'lerinizde de kurtarır okul aile birliği toplantılarında da. Cindy Crawford, bahsettiğimiz tam bu. 


Bir benzeri, Colin's'te 179.90 TL.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hangi rengi ne zaman giymelisiniz?