Tamer Karadağlı aşk iddialarına isyan etti

Oyuncu Tamer Karadağlı'nın, Arzu Balkan'la evliliğinden olan kızı Zeyno'yu, yeni sevgilisi Didem Ceran ile tanıştırdığı iddia edilmişti. Karadağlı, çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

12 Ağustos 2020, Çarşamba 08:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tamer Karadağlı, önceki gün medyada çıkan ve yeni sevgilisinin sosyal medya fenomeni 39 yaşındaki Didem Ceran olduğu ve sevgilisini kızı ile tanıştırma yemeğine çıkardığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Karadağlı, geçtiğimiz pazar günü Yeniköy’deki Gazebo’da yanında kızı Zeyno’nun da bulunduğu bir iş yemeğinde Didem Ceran ile bir araya geldiğini ve işleri hakkında görüştüklerini belirtti.

'Haberlerin asılsız olduğunun altını çiziyorum'

'Haberlerin asılsız olduğunun altını çiziyorum'

Oyuncu, “Ben kızım Zeyno’nun da yanımda olduğu iş yemeğinde sosyal medya konusunda deneyimli olan Didem Ceran hanım ile bir araya geldik. Bunda bir sorun yok. Didem hanım çok kibar akıllı ve saygılı bir arkadaşımızdır. İşler ile ilgili konuştuk. Kendisi ile aramızda bir ‘sevgili’ olma durumumuz söz konusu değildir. Kesinlikle reddediyorum ve haberlerin asılsız olduğunun altını çiziyorum." dedi.

'Kızımın teyidini almam söz konusu değildir'

'Kızımın teyidini almam söz konusu değildir'

Karadağlı, "Ayrıca gönül ilişkisine gireceğim bir hanım için de kızımın teyidini almam söz konusu değildir” diyerek sözlerine son verdi.

Didem Ceran, 2011'de Survivor'a katılıp ilk turda elenmişti.


Tamer Karadağlı geçtiğimiz günlerde eski eşi Arzu Balkan'ı aldatmasıyla ilgili dikkat çeken itirafta bulunmuş ve çok konuşulmuştu.

'Benim kimseye verecek hesabım yok'

'Benim kimseye verecek hesabım yok'

Karadağlı, "Bazen bazı şeyler olur, sonuçlarına katlanırsınız. O zamanki özür açıklamasını belki de baskıyla yaptım. Benim kimseye verecek hesabım yok sadece karıma hesap veririm ve karım bana hesabı sorabilir. Aksi takdirde herkes sizin hayatınıza karışmaya başlarsa herkesin de sizin hayatınıza karışma hakkı olur. Bunun da çok doğru olduğuna inanmıyorum" demişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarihe yön veren kadınlar: Efsanevi oyuncu zarafetin simgesi Audrey Hepburn