Tamer Karadağlı kendisini savunan Pınar Altuğ’a gelen eleştirilere cevap verdi

Tamer Karadağlı'nın Antalya Altın Portakal Ödülleri'nde Nihal Yalçınkaya ile yaşadığı olay hakkında konuşup eski partnerine destek olan Pınar Altuğ, sosyal medyada tepkilerin odağı oldu. Karadağlı, yakın dostu Altuğ'un aldığı tepkiler üzerine Twitter'dan paylaşımda bulundu.

13 Ekim 2021, Çarşamba 20:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi olan Nihal Yalçın'ın konuşması sırasında Tamer Karadağlı, sıkıldığını belli eden ifadelerde bulunarak ödülü vermesi ile ikili arasında gerginlik yaşandı.

Pınar Altuğ da Tamer Karadağlı'ya destek olarak şunları söyledi: "Ödül almaya çıkan kişi sahnede çok fazla konuşmamalı. Hem ödül törenlerinde ağzınıza geleni söyleyemezsiniz. Tamer'in arkada öylece durması hoş bir görüntü oluşturmadı. O da orada misafir sonuçta"

Pınar Altuğ, Karadağlı'ya destek olmasının ardından sosyal medyada tepkiyle karşılaştı. Karadağlı, Twitter'dan paylaşımda bulunarak Altuğ'a sahip çıktı.

Karadağlı, paylaşımında "Pınar Altuğ, benim kadınlara karşı ne kadar hassas olduğumu, asla bir kadını incitmeyeceğimi en iyi bilen kişidir. Şimdi de sırf bana destek olduğu için Pınar'ı linç ediyorlar. Gerçekten ilginç bir topluluk..." ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ece Seçkin'in itirafı şaşkınlık yarattı