Tamer Karadağlı: O mektubu yazmam çok zordu!

Eski eşi Arzu Balkan'a sevgili oldukları dönemde yazdığı Osmanlıca mektupla gündemde olan oyuncu Tamer Karadağlı, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

09 Aralık 2020, Çarşamba 07:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tamer Karadağlı, 25 yıl önce Gaziantep Orduevi’nde askerliğini yaparken, o dönem sevgilisi olan ve daha sonra evlendiği Arzu Balkan'a yazdığı Osmanlıca mektubu sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

'Benim altta kalmamam gerekiyordu'

'Benim altta kalmamam gerekiyordu'

Nişantaşı'nda yürüyüşe çıkan usta oyuncu, kızının annesi Arzu Balkan'a yazdığı romantik mektup hakkında, "Arzu bana eski İngilizce ile müthiş bir mektup yazmıştı. Benim altta kalmamam gerekiyordu ve bu mektubu yazmak için tam bir gün uğraştım. O mektubu yazmam çok zordu" dedi.


Sosyal medyada gündem olan Karadağlı'nın paylaşımına yorum yazanlar arasında şu sıralar Ankara’da yaşayan eski eşi Arzu Balkan da vardı.

'Bir yandan gülüyor, bir yandan çözmeye çalışıyordum'

'Bir yandan gülüyor, bir yandan çözmeye çalışıyordum'

48 yaşındaki oyuncu, "Mektubu postaneden almıştım. Zarfı dikkatlice açarken içinden özenle kurutulmuş çiçekler döküldü. Hatırlıyorum da, kaldırıma çöküverdim, bir yandan gülüyor, bir yandan mektubu çözmeye çalışıyordum" ifadelerini kullanmıştı.


Seda Sayan, Pınar Altuğ, Şoray Uzun gibi pek çok ünlü isim, mesajlarıyla bu ilginç paylaşıma beğenilerini dile getirmişlerdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Paylaştığı fotoğraflarla göz kamaştıran ünlü modeli makyajsız görenler tanıyamadı