Tatil bitti, paylaşımlar bitmedi

Paranın su gibi aktığı tatil çoktan bitti, ama sosyal medyada paylaşımlar sürüyor

21 Temmuz 2019, Pazar 10:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyanın en genç milyarderi unvanını taşıyan Kyile Jenner'ın yeni kozmetik serisinin tanıtımı için arkadaşlarını götürdüğü tatil bitti.

Jenner'ın yanı sıra Turks and Caicos adalarına birlikte gittiği arkadaşları Sofia Richie, Anastasia Karanikolaou ve ekipteki diğer herkes evlerine ve günlük hayatlarına döndü.

Ancak ekipteki herkes Jenner'a 500 bin dolara mal olduğu iddia edilen lüks tatilde çekilen fotoğrafları sosyal medyada paylaşmayı sürdürüyor.

Çıkardığı kozmetik serisi sayesinde genç yaşında milyarder olan hatta ailesinin en iddialı üyesi ablası Kim Kardashian'ı bile geride bırakan Jenner, arkadaşlarını lüks tatile özel jetle götürdü.

Konakladıkları lüks villa bir yana özel olarak hazırlanan yolculuk eşofmanları, uçakta markanın adının yazılı olduğu yastıklar, göz bantları, su şişeleri, tatilde giyilen bikiniler için kelimenin tam anlamıyla bir servet harcadı Kylie Jenner.

İşte o lüks tatile çıkan Anastasia Karanikolaou, Sofia Richie ve ev sahibi Kylie Jenner'ın sosyal medya paylaşımlarından örnekler...


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünya Rabia'nın kahramanlığını konuşuyor