Taylor Swift hamile mi? Son hali gündem oldu!

Yıllar boyu Taylor Swift hakkında çıkan dedikoduları okuduk durduk.Bugünlerde yayılan yeni söylentiye göre Taylor Swift hamile ve işin tuhaf tarafı, herkes bundan çok emin!

13 Aralık 2017, Çarşamba 11:34
A A

Taylor Swift'in sosyal medyayı domine eden hayranlarına göre, 2018 yılı içinde küçük bebek Taylor ile tanışacağımız kesin. Dedikodular birkaç ay önce, Taylor yeni şarkısını çıkardığı zamanlarda yayılmaya başladı. Evet, geçmişe göre biraz kilolu görünüyor; hamile olması muhtemel ama tek kanıt 'kilosu' olamaz değil mi?

Bu sırrı ortaya çıkarmak için canını dişine katan hayran kitlesi Taylor'ın sokakta bol giysiler giymeyi tercih ettiğini gözlemlemiş(!) Bu söylentiler bizi şu soruya getiriyor: Taylor hamile mi yoksa sadece birkaç kilo aldığı için saldırıya mı uğruyor?

Eğer mesele Taylor'ın birkaç kilosuysa, zaman zaman hepimizin yaşadığı basit bir şey bu, biraz dikkat eder, geçer gider, ne olacak? Ancak nefret kusanlar Twitter'da Taylor'a öyle şeyler yazıyor ki, evlerden ırak! 

6 KİLO ALMIŞ!

6 KİLO ALMIŞ!

Taylor, kilosu hakkında çıkan söylentilerin gayet farkında. Dedikodulara göre ismi Bethany olan bir hayranına basında çıkan bu tür haberlerden bıktığını, geçtiğimiz birkaç ayda sadece 6 kilo aldığını ve hamile olmadığını söylemiş.

Taylor Swift daha önce de kilosuyla gündeme gelmişti. 1989 albümünün dünya turnesindeyken bu sefer de aşırı zayıf olması eleştiriliyor, acilen kilo alması gerektiği söyleniyordu. Sadece hayranları değil, 2016 yılında komedyen Amy Schumer bile Taylor'a Instagram'dan yürümüş, ince vücuduyla alay etmişti.

Gördüğünüz gibi bütün dünya Taylor Swift'in kilosuyla kafayı bozmuş durumda. Neyse ki onu savunacak milyonlarca Swifties var.

Şarkıcının 'mutlu ve sağlıklı' olduğunu, bunun dışında hiçbir şeyin hiç kimseyi ilgilendirmediğini yazıyorlar sürekli. (Milliyet)

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.