Taze annelerin ilk heyecanı

Ağustos 2019’da Narin’i dünyaya getiren Nazlı Sunal, 30 Ocak’ta Satvet’e kavuşan Selma Çilek Çiftçi, Ağustos 2019’da Leyla ile tanışan Seda Bakan, Kasım 2019’da Vina’yı doğuran Müge Boz dün ilk ‘Anneler Günü’nü kutladı... Halil Kalmuk / POSTA

11 Mayıs 2020, Pazartesi 09:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Nazlı Sunal: Duygu bolluğu

Nazlı Sunal: Duygu bolluğu

Annem (Şehnaz Kurbanzade) ‘Bir gün sende anne olunca anlarsın’ derdi. Çok doğru sözmüş. endişe, heyecan. sevgi.. Tüm duyguları bir anda yaşıyorsun. Meğer kalbim ne kadar genişmiş.


Müge Boz: Çok şeker

Müge Boz: Çok şeker

Bazen durup durup Vina’nın tipine bakıyorum. ‘Nasıl anne oldum ben ya’ diyorum. o kadar şeker ve tatlı ki, tüm gün kızımı izlemek istiyorum.

Selma Çilek: Annemin kıymetini anladım

Selma Çilek: Annemin kıymetini anladım

Tahminimden öte yoğun duygular yaşıyorum. dünya bir yana, Satvet bir yana. Tabii ki şimdi kendi annemin kıymetini de çok daha iyi anlıyorum.


Seda Bakan: Epey zormuş

Seda Bakan: Epey zormuş

Annelik inanılmaz keyifli ama bir o kadar da zor. İnsanın tüm hayatı değişiyor. artık tek önceliğimiz Leyla.


Gardrobuma dadandılar

Gardrobuma dadandılar

Yasemin Ergene, İzzet Özilhan ile 2011’de evlenmiş, kızları Emine’yi Şubat 2012’de, Ela’yı Nisan 2013’te dünyaya getirmişti. Dün ‘Anneler Günü’nü evlerinin terasında oyun oynayarak kutladılar. Yasemin Özilhan, “Kızlar büyümeye başladı, benim gardırobuma da merak sarıp dadandılar. kıyafetlerimi giyip giyip gülüyorlar” dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor 2020 gönüllüler takımında yarışan Makbule Karabudak corona virüse yakalandı