TBMM İnsan Kaynakları staj başvuruları başlıyor. İşte başvuru şartları…

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) staj başvuruları başlıyor. Staj yapmak isteyen üniversite öğrencileri 15 Mart – 15 Nisan, Meslek Lisesi öğrencilerinin Mesleki Beceri Eğitimi başvuruları da 1 Mayıs – 31 Mayıs 2019 arasında kabul edilecek. İşte TBMM İnsan Kaynakları staj başvurusu şartları…

13 Mart 2019, Çarşamba 17:48 Son Güncelleme:
A A
TBMM İnsan Kaynakları staj başvuruları başlıyor. İşte başvuru şartları…

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) staj başvuruları için ilan yayımladı. Üniversite öğrencileri zorunlu stajlarını, Meslek Lisesi Öğrencileri de Mesleki Beceri Eğitimi’ni TBMM’de yapabilecek. İşte başvuru koşulları…

Üniversite öğrencilerinin zorunlu staj ve Yasama Bilgilendirme Eğitimi (İsteğe Bağlı) başvuruları 15 Mart – 15 Nisan 2019 tarihleri kabul edilecek. Meslek Lisesi Öğrencilerinin Mesleki Beceri Eğitimi başvuruları 1 Mayıs – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında kabul edilecek.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı birimlerinde Zorunlu Staj, Bilgilendirme Eğitimi ve Beceri Eğitimi görecek olan öğrencilerin belirlenmesi ile görev ve sorumlulukları hakkında yönergeyi de paylaştı.

Posta ve kargo gecikmelerinden dolayı evrakları başvuru tarihinden sonra gelen başvurular ile başvuru evrakları eksik olan ve ilan edilen bölümlerin dışında başvuru yapan öğrenciler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Enkazdaki aileyi kurtaran Suriyeli Mahmud ve ailesine vatandaşlık verilecek