Tecavüzcü Coşkun isyan etti: Aldığım para yediğim küfre yetmedi

Yeşilçam'ın kötü karakteri 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı Coşkun Göğen, "1975-80'li yıllarda günde 3 filmde oynamışlığım oldu. Aldığım para yediğim küfre yetmedi" dedi

A A

Yeşilçam'ın 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı aktörü 72 yaşındaki Coşkun Göğen, sanat ve özel yaşamıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

55 yıl önce figüran olarak kapılarını araladığı Yeşilçam'da yüzlerce filmde rol aldığını aktaran Coşkun Göğen, çok para kazandığını söyledi. 

Şimdilerde 1100 TL emekli maaşıyla mutlu ve 'keşke' demeden yaşadığını belirten Coşkun Göğen, Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir otelde çekimlerine başlanan 'Karımı gördünüz mü?' adlı komedi filminde yeniden kamera önüne geçti.

ŞU ANDA YARALI DELİKANLIYIM"

ŞU ANDA YARALI DELİKANLIYIM"

Rutin bir kontrol için gittiği hastanede kendisini bir anda ameliyat masasında bulduğunu anlatan Coşkun Göğen, 72 yıllık yaşamında grip dahi olmadığını, 22 yıl önce apandisit operasyonu geçirdiğini söyledi.

Acil ameliyat olması gerektiği söylendiğinde 'komik' karşıladığını vurgulayan Coşkun Göğen, "Şu anda yaralı bir delikanlıyım. Değişik bir durum. 

Çok enteresan. Check-up yaptırırken birden ameliyat yapmaları gerektiğini söylediler. Aort damarında patlama riski vardı. İzah ettiler ama bana komik geldi. İkna ettiler ve ameliyat oldum" dedi.

ALDIĞIM PARA YEDİĞİM KÜFÜRLERE YETMEDİ"

ALDIĞIM PARA YEDİĞİM KÜFÜRLERE YETMEDİ"

Coşkun Göğen, Yeşilçam'a girdiğinde ilk başlarda 'Hippi Coşkun', sonraları ise oynadığı kötü karakterler ve tecavüz sahneleri nedeniyle 'Tecavüzcü Coşkun' lakabıyla anıldığını söyledi. Tecavüz sahnelerini canlandırdığında tecavüzün kötü sonuçlarına dikkat çekmeyi amaçladığını belirten Coşkun Göğen, "Yıllarca kötü adamı oynadım. Aldığım para yediğim küfürlere yetmedi. Ama tabi ki ben bu işi sevdim yapıyorum. Rüzgarlar bizi deviremez. Emekli maaşımla yaşıyorum. 1100 TL emekli maaşım var. Yazları plajda, kışları da restoranlarda çalışıyorum. 

 'Bu kadar yıl çalışıp bir şeyler biriktirmedin mi?' diyeceksiniz. Hayatta yaptığım tek şey. 

3 kızım var ve hepsini üniversiteye kadar okuttum. Kendimi 'iskele babası' olarak hissetmiyorum. Ben ilkokul mezunuyum" dedi.

KIRGIN OLDUĞUM HİÇBİR SANATÇI YOK"

KIRGIN OLDUĞUM HİÇBİR SANATÇI YOK"

'Keşke' demeden yaşayan ender insanlardan biri olduğunu vurgulayan Coşkun Göğen, "Yaşarken yiyip, yemek için çalışıyorum. Hayatımda her şeyin en güzelini yaptım. 'Keşke' dediğim hiçbir şey yok. 

1975-80'li yıllarda günde 3 filmde oynamışlığım oldu. Şimdilerde sinema mı bizi terk etti, biz mi sinemayı, bilmiyorum. Kırgın olduğum hiçbir sanatçı yok. 

Bana 'Tecavüzcü' lakabını takanlara bile kırgın değilim. Senelerce ekmeğini yedik. Arada beni görenler 'Tecavüzcü Bey' diyor. Ama Allah hepimizi korusun deriz" diye konuştu.

Ayrıca dizi seyretmediğini de belirten Coşkun Göğen, yeni nesil oyuncuların çok bakımlı ve iyi olduklarını, ekrana yakıştıklarını da ifade etti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Blake Lively eşi Ryan Reynolds'tan intikamını aldı