Tecavüzle suçlanan Ronaldo'dan DNA örneği istendi

Amerikan polisi, tecavüzle suçlanan yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun DNA örneğini istedi

11 Ocak 2019, Cuma 11:04 Son Güncelleme:
A A
Tecavüzle suçlanan Ronaldo'dan DNA örneği istendi

Las Vegas polisi, 2009'da bir otelde Kathryn Mayorga isimli bir kadına tecavüzle suçlanan Juventus'un yıldız forvetinin DNA örneklerini İtalyan mahkemesinden talep etti.

Juventus'un avukatlarından Peter S. Christiansen, bunun 'son derece normal' olduğunu ve prosedür gereği yapıldığını belirterek haberi doğruladı.

RONALDO NEYLE SUÇLANIYOR?

Eski manken ve öğretmen olan ABD'li Kathryn Mayorga, Portekizli yıldız ismin 13 Haziran 2009'da bir otel odasında kendisine tecavüz ettiğini iddia etmiş ve geçen eylül ayında Nevada mahkemesinde dava açmıştı.

Kathryn Mayorga, Ronaldo'nun kendisine sus payı için bir anlaşmaya zorladığını da iddia etmiş ve anlaşmayı ihlal etmesi halinde 375 bin dolar ödemek durumunda kalacağını da belirtmişti.

YILDIZ FUTBOLCU İDDİALARI REDDEDİYOR

İddiaların ardından Juventus'un forveti sosyal medya üzerinden bir canlı yayın başlatmış ve hakkında çıkan tecavüz haberinin sahte olduğunu ifade etmiş ve "Benim adımı kullanarak kendi reklamlarını yapmak istiyorlar, bu normal bir şey" diye konuşmuştu.

Öte yandan 2009'da yaşanan olayın bir tecavüz değil, Kathryn Mayorga'nın rızasıyla yaşandığını savunan 33 yaşındaki futbolcu hayranlarından haberlere itibar etmemelerini istemişti.

Portekizli yıldızın 3'ü taşıyıcı anneden olmak üzere 4 çocuğu var ve 2016 yılından beri Georgina Rodriguez ile birlikte.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Güzelliğiyle büyülüyor ama hiçbir erkek onunla sevgili olmak istemiyor!