Temizlik işi erkeklerde

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs salgınından korunmanın ilk ve en önemli şartı; temizlik. Evden dışarı adım atmayan ünlüler de bugünlerde kendini temizliğe verdi.

22 Mart 2020, Pazar 11:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tolga Güleç

Tolga Güleç

Günlerini evde geçrien Tolga Güleç, annesine yardım etmek için kolları sıvadı. Evin dört bir yanını silen oyuncu, “İş başa düştü. Annem talimat veriyor, ben temizliyorum. Bugünlerde herkes temizliğe dikkat etmeli” dedi.

Anıl İlter

Anıl İlter

Anıl İlter de evinde boş durmadı, temizliğe soyundu. Eline bezi alan oyuncu, yerleri sirkeli suyla ovarak sildi.

Onur Büyüktopçu

Onur Büyüktopçu

Eldivenini takıp temizliğe girişen Onur Büyüktopçu, sevenlerine mesaj yolladı:

“Evde kal. Acil bir durum yoksa, işe gitmek zorunda da değilsen evinden dışarı çıkma lütfen. Marketten aldığın veya dışarıdan söylediğin her şeyi mutlaka dezenfekte et. Evde kaldığın süre boyunca da hijyenik yaşamayı unutma. Bugünler de geçecek. Sabırlı olalım, sevdiklerimize uzaktan sarılalım.”

İbrahim Büyükak

İbrahim Büyükak

Eşi Nurdan Büyükak'a ev temizliği konusunda yardımcı olan İbrahim Büyükak, zaman zaman eline paspası alıp yerleri siliyor. Ünlü oyuncu, sağlığına da özen gösterdiğini söylüyor:

"Evi çamaşır suyuyla temizliyoruz. Dışarıdan bir şey söylediğimizde gelen ürünü önce dezenfekte ediyoruz. Ben burnuma deniz suyu sıkıyorum, arada gargara yapıyorum. İnşallah bu sıkıntılı günlerin üstesinden geleceğiz, sağlıklı günlerde görüşeceğiz."


Özgün

Özgün

Şarkıcı Özgün, evindeki televizyon kumandalarını temizlemeyi ihmal etmedi. Özgün, "Evin genel temizliğinde sirke bazlı ekolojik temizlik ürünleri kullanıyoruz her zaman. Fakat koronavirüsü sirke ya da doğal bir ürünün öldürdüğü net olarak açıklanmadığından, telefon, TV kumandaları, kapı kolları gibi gün içerisinde çok fazla dokunulan ve hastalığın yayılmasına sebep olabilecek yerlerde tıbbi steril ürünleri kullanıyoruz" dedi.

Eser Yenenler

Eser Yenenler

Berfu Yenenler, corona virüsten korunmak amacıyla oğlu Kuzey ve eşi Eser Yenenler’le birlikte yaşadığı evi sık sık temizliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cemre Kemer hamile mi?