Tepki çeken açıklama: Hayvanları vejetaryenler öldürüyor!

Ailesini beslemek için avlandığını söyleyen annenin açıklamaları şaşırttı

22 Temmuz 2019, Pazartesi 09:33 Son Güncelleme:
A A

İngiltere'de yaşayan 35 yaşındaki Rachel Carrie, ailesini avlanarak besliyor. Bir zamanlar vejetaryen olan Rachel Carrie bugüne kadar 4 geyik, 40 ördek, 80 sülün ve keklik ve 125 tahta güvercini avladığını söylüyor.

Et için kasap ya da markete çok nadiren gittiğini belirten Rachel Carrie ailesinin genel olarak avlandığı canlıları yemeyi tercih ettiğini, oğlunun dört yaşından bu yana avladığı canlıları tükettiğini belirtiyor.

Hayvan dostu olduğunu öne süren Rachel Carrie vejetaryenlerin ve veganların kendisini bir dost olarak görmesi gerektiğine inanıyor.

Avcılığa karşı olan kişiler için Rachel Carrie, vejetaryenlerin, veganların ve avcıların eğitilmesi gerektiğini düşünüyor.


Düşman olmadıklarını ve ortak değerlere sahip olduklarını söyleyen Rachel Carrie, hayvanların öldürülmesinden vejetaryenleri sorumlu tutuyor.

Rachel Carrie bu ilginç iddiasını, ekinlerini korumak isteyen çiftçilerin hayvanları öldürdüğünü ve bu ekinlerin vejetaryenlere besin olduğunu söyleyerek anlatıyor.

Rachel Carrie , avcılık için tahsis edilen alanlarda ise vahşi doğanın sürekliliğini sağlamak amacıyla bitkilerin serbest şekilde büyüdüğünü ve canlıların yalnızca avcılık için öldürüldüğünü savunuyor.

7-12 yaşları arasında vejetaryen olduğunu belirten Rachel Carrie endüstriyel çiftçiliğin gerçeklerini anladığını ve et yemeye başladığını söylüyor.


İlk avcılık deneyimini babası ile tavşan avlayarak gerçekleştiren Rachel Carrie ilk tecrübesinde oldukça huzursuz hissetti.

Fakat vahşi doğada yaşadığını bildiği bir canlının etini yemekten oldukça keyif aldı.

Silahla avlanmanın etik olduğunu düşünen Rachel Carrie, hayvanı kalbinden vurmanın son derece temiz bir av olduğunu çünkü hayvanın avcıyı görmediğini ve bu sebeple korkmadığını iddia ediyor.

Rachel Carrie sosyal medya hesabında avladığı hayvanların ve hayvan etinden yaptığı yemeklerin görüntülerini paylaşıyor.


Paylaştığı görüntülerden birinde bir geyiğin kalbi de bulunuyor.

Avcılığı öve öve bitiremeyen Rachel Carrie, hayvan hakları örgütleri ve hayvanseverlerin haklı tepkisine maruz kalıyor.


Sıradaki haber yükleniyor...