Terazi burçları hakkında her şey: Terazi burcu ve aşk uyumları

Terazi burcu aşk hayatında nasıldır? Hangi burçlarla iyi anlaşır, hangileriyle iyi sevgili olur? Terazi burcu nasıl kişilerden hoşlanır? Romantik midir? Terazi burcu hakkında merak ettiğiniz her şeyi astrolog Filiz Özkol yazdı.

14 Ocak 2021, Perşembe 11:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Terazi burçlarının duygusal yapıları, her şeyin yolunda gittiğini anladığı zaman huzura kavuşur. Sürekli denge arayışı içinde olup aşksız ve sevgisiz yaşayamazlar. Doğru partneri buldukları anda, yaşamın tadını istedikleri gibi çıkarırlar. Bir Terazi her zaman sonsuz aşkını vermeye hazırdır. Yeter ki duyguları onu yanıltmasın. Çekici, ayartıcı ve oyun bozandır. Sürekli sevildiğini hissetmek ister ve isterse kolayca alışkanlıklarını değiştirebilir. Vefasızlıkla suçlansa bile aşkın değerini bilecek kadar sağ duyuya da sahiptir. Sevgi kelimesi onlar için çok şey ifade eder. Hiç kuşkusuz mükemmel bir aşıktır. Sevgi arayışı hiç bitmediği için de, dengesi sürekli hassastır. Bazen aşksız yaşama korkusu yüzünden, kendini yanlış ilişkiler içinde bulabilir.


Terazi burcu erkeği

Terazi burcu erkeği

Bu adamdan pek çok öğüt alacaksınız. Sorunlarınızı zevkle dinleyecek ve size yardımcı olmak için tüm olanaklarını kullanacak. Sizi o eşsiz mantık gücünün etkisi altına alacak. İkna kabiliyeti çok yüksektir. Onunla birlikteyken, eski hayal kırıklıklarınızı unutacaksınız. Gülümsediği anda tüm dünyanın ayaklarınızın altında olduğunu hissedecek ve sanki içinizden bir şeyler kopacak, mıknatıs kişiliği altında kendinizi çok farklı dünyalar içinde bulacaksınız. Fakat Venüs’ün etkisinde olan bu erkekle aşkınızın sonsuza kadar süreceğine inanacak kadar saf olmayın. Sizi üzmeden ve kırmadan kaçmaya çalışabilir. Çünkü ilişki kan kaybetmeden uzaklaşmak ve aşkını hep en güzel anılarıyla hatırlamak ister. Bir Terazi erkeği yüz yaşına gelse bile, karşı cinse ilgisini kaybetmeyeceği için, çevresi daima kalabalık ve kadınlarla çevrili olur. Zodyakın aşk yapma sanatını çok iyi bilen bu erkeğin karşında hiçbir kadın ilgisiz kalamaz. Ayrıldığı sevgilileriyle dost kalabilen ender kişilerdir. Daima saygılı davranır ve işinize burnunu sokmaz. Sizin tüm sırlarınızı öğrenmek gibi bir merakı yoktur. Eğer siz böyle bir şeye yeltenirseniz, oldukça şaşırır ve güvenilmediği duygusuna kapılarak kırılır. Terazi erkeği, aynı zamanda yaşamın iyi bir yargıcıdır. İnançlarına saygı göstermek zorundasınız. Çünkü onlar için yalan son derece iğrenç ve berbat bir olaydır. Böyle bir duygu insan bedenini ve ruhunu kirletir. Anlaşılmadığı zaman, ruhunun derinliklerinde gizli bir acı yaşar. İncindiği zaman nazikçe uzaklaşır. İşte tüm bu özellikleri Terazi erkeğini farklı kılar.


Terazi erkeğinin sosyal çevresinde bol bol zeki ve akıllı insanla olur. Para konusunda eli sıkı değildir. Dostlarını en iyi şekilde ağırlar. Sanat ve entellektüellik taşıyan konular ilgisini çeker. Kalabalık ve kapalı yerlerden sıkılır. Nezih ve kaliteli ortamları tercih eder. Ruhsal dengesini korumak için gerçekten her şeyin uyum içinde olmasını ister. Eğer bir Terazi erkeğine aşık olursanız, vakit kaybetmeden gidin ve teklifinizi yapın. Sizi beğenmişse belki biraz naz yapar. Fakat onu duygu kararsızlıklarından kurtarmış olursunuz. Sizi gerçekten beğeniyorsa teklifiniz karşısında rahatlar. Çünkü bu zarif adam, aşk konusunda ilk adımı atacak kadar cesur değildir.


Terazi burcu kadını

Terazi burcu kadını

Terazi burcu kadınlarının çoğu, karşılarına en ufak bir fikir tartışması olanağı çıktığı zaman keskin zekalarını gösterir. Teraziyle tartışmaya girmek istemezseniz, kendi kendiyle tartışır. Bir terazi kızı tek başına kavgayı başlatabilir, büyük zevkle sürdürebilir ve yine kendisi sonuçlandırabilir. Ona göre her şey sonunda eşitlenir. O daima haklıdır ve sonunda kararları o verir. Terazi kadını adil değilse, dünyada hiçbir şey eşit değildir. Onun çekiciliği ve dayanılmaz tebessümü diğer kadınlardan farklıdır. Açık ve berrak bir mantıkla sizi daima kendine inandırır. O bir Venüs kızıdır. Hayatı güzel ve zevkli yaşamak, ve satın alabileceği tüm güzel şeyleri ister. Büyük paralara ihtiyacı vardır. Lüksü, pahalı giysileri, parfümleri ve kendini güzel hissettirecek eşyaları ister. Bir terazi kadını asla aşksız yaşayamaz. Gerek iş hayatında, gerek özel yaşamında daima romantik bir ilişkiye ihtiyaç duyar. Özellikle seveceği bir erkeğin özlemini çeker. Hakkını vermek zorundasınız. O zodyakın herkese nasip olmayacak özel bir dişisi. Zaman zaman dengesini kaybedebilir. Çünkü duygusal dünyası daima karışıktır. Özlem ve isteklerini karşılayamadığı zaman kaprisli yönleri ortaya çıkar. Aşk ormanlarının romantik gezilerine daima ihtiyaç duyar. Uygun partner buluncaya kadar gönül kapılarını daima açık tutar. Yüzleri güzel, duru ve sevecendir. Bakışları anlayış doludur. Gözlerinin içi güler. Orantılı bir vücuda sahip olmalarına karşın, hafif etine dolgun hatları yaş ilerledikçe hantallaşabilir. Giyim konusunda zevklidir, cezbedici ve cüretkar giyinmekle beraber, asla bayağı olmaz. Gerçek bir diplomattır. Nerede ne yapacağını bilir. Nezaketi ve inceliği ona tüm kapıları açar. İşi ne olursa olsun, asıl işi yaşamı ve çevresini güzelleştirmektir. Hayatın hep güzel yanlarını görmek ister. Evliliği dostça yapılan bir ortaklık olarak görür. Yalnız kalmaktan hoşlanmaz. İnsan ilişkilerine çok önem verir.


Terazi-Koç uyumu

Terazi-Koç uyumu

Zıt burcunuz olan Koç, heyecanlı, neşeli, hareketli ve ihtiraslı. İlgisini kolaylıkla çekebilirsiniz. Mars ve Venüs çarpışması yansıtan bir ilişki. Koç’ların çoğu uçarıdır. Siz dengeli ve akıllısınız. Kendinizi sevdirmeyi başarır ve Koç için vazgeçilmez olursanız ilişkiniz ömür boyu sürer. Üstelik Teraziler doğuştan aşk için yaratılmıştır. Koç’un ateşli duygularınızı atağa kaldırır. Bir Koç’un Terazi’ye bağlanması zor olmaz ve her ikisi de bu ilişkiye gönüllü teslim olur.


Terazi-Boğa uyumu

Terazi-Boğa uyumu

İkiniz de bir Venüs kişisi olarak birbirinizden etkilenmemeniz mümkün değil. Boğa güzel, etkileyici ve çekici Terazi’de istediği her şeyi bulur. Her ikisi de evliliğe hazırdır. Terazi’nin yaşamı hep bir birliktelik üzerine kurulduğu için, yalnız yaşamaktan hoşlanmaz. Boğa zaten yuva ve çocuklar için doğmuştur. Aradığı hep sıcak bir ailedir. İlişkilerini bozan tek şey, Boğa'nın kıskaçlığı, Terazi’nin aşırı kaprisleridir. Astrolojinin doğru ilişkilerinden biri.. İlişkinize özen gösterirseniz ömür boyu sürer.


Terazi-İkizler uyumu

Terazi-İkizler uyumu

Çok yönlü, zeki, esprili, bilgili ve kültürlü bir İkizler'den ilk anda etkilenir ve aşık olursunuz. Aranızda pek çok ortak konu vardır. Zeki İkizler, her hissettiğinizi anında anlar. Fakat sizin de, onun beklentilerine cevap vermeniz şart. Onu her konuda oyalamanız ve kafasına hitap etmeniz gerek. Bir İkizlerle evlenmek istiyorsanız, ömür boyunca ilgisini çekecek ilginç konular bulmalı ve ona yaşam boyunca ilginizi göstermelisiniz. Bu aşk için uzun ömürlü diyebiliriz. 


Terazi-Yengeç uyumu

Terazi-Yengeç uyumu

Yengeç, romantik ve duyguludur. Sevgiye çok değer verir. Onun kibar ve ince davranışlarından etkilenecek, belki hemen evlenmek isteyecek, Yengeç’in duygulu dünyasına çekildiğinizi hissedeceksiniz. Her şey başlangıçta güzel olacak ve hayatınızdaki kişinin o olduğunu düşüneceksiniz. Ama Yengeç sizin kadar sosyal değildir ve aile ilişkilerinin dışında çevreye fazla açık olmayabilir. Siz gezip eğlenmek isterken o evde oturmayı tercih edebilir. Aranızdaki dengeyi kurabilirseniz ilişkiye şans verebiliriz.


Terazi-Aslan uyumu

Terazi-Aslan uyumu

İşte en güzel beraberliklerden biri! Aslan cömert, eğlenceli, paylaşımcı ve sevgi doludur. Aradığınız her şey onda fazlasıyla var. Sizin zarafetinizden, çekiciliğinizden ve konuşmalarınızdan etkilenir. Hayranlarınızı kıskanırken gizlice gurur duyar. Onurlu Aslan için eşi bulunmaz bir eş ve sevgili olacaksınız. Kendinize güveniyorsanız bu ilişkiyi hemen başlatın. Pişman olmayacaksınız. Ahenkli bir yaşantı ve güzel bir beraberlik sizi bekliyor.


Terazi-Başak uyumu

Terazi-Başak uyumu

Başak tipi asla size göre değil. Para konusunda ve sosyal yaşamda anlaşabilirsiniz. O da sizin kadar dostluklara düşkün. Çevresinde arkadaşları olsun ister. Uzun süren sohbetler olur. Fakat Terazi olarak sizi anlamak kolay değil. Duygulardan çok mantıkla ilgilenen bir Başak için fazla hassas kalırsınız. Oysa siz de en az Başak kadar akılcı ve duyarlısınız. Birbirinize kendinizi anlatmaktan yorulabilir, daha fazla güç harcamak istemediğiniz için bu ilişkiye hoşça kal dersiniz.


Terazi-Terazi uyumu

Terazi-Terazi uyumu

İşte mükemmel bir ilişki! Soylu, asil, dengeli ve sürükleyici bir roman gibi! Duygusallığınızı birbirinizle besleyebilirsiniz. Ortak yönünüz çok olacağı için, günlerce konular bitmez. Her ikiniz de huzurlu ve rahat bir yaşam arzularsınız. Birbirinize güven ve saygı beslersiniz. Haksızlıklar karşısında ikiniz de tepkili olacağınız için, aranızda önleyemediğiniz kavgalar da olur. Her şeye rağmen ideal bir ilişki. 


Terazi-Akrep uyumu

Terazi-Akrep uyumu

Akrep insanı derin duygulara sahiptir. Sevgi, aşk, cinsellik onun için yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Aynı zamanda müthiş kıskanç olan bu kişiyle anlaşmak her zaman kolay değildir. Sizi sevecek, sahiplenecek ve paylaşmak istemeyecektir. Güvenini kazanırsanız ömür boyu bir daha bulamayacağınız bir aşkı size sunar. Hareketlerinizin kısıtlanmasına katlanabilirseniz sizi mutlu etmek içinden elinden geleni yapar ve sizi kimseyle paylaşmaz. 


Terazi-Yay uyumu

Terazi-Yay uyumu

Başlangıçta Yay’dan hoşlanabilirsiniz. Çift karakterli bu insanla yaşamak sizi eğlendirir. Neşeli, çekici, yeniliklere önem veren bir Yay, şimdiye kadar görmediğiniz bir dünyanın kapısını açar. Fakat bir Yay’la yaşamak her zaman kolay değil. Çabuk bıkan ve kısıtlanmaya gelemeyen bir Yay sizden çok çabuk soğur. En iyisi onunla önce dost olmayı deneyin. Gerçekten birbirinize önem vermeyi ve saygı duymayı başarabilirseniz bu ilişkiyi denersiniz.


Terazi-Oğlak uyumu

Terazi-Oğlak uyumu

Oğlak gerçekten kaliteli ve hislerini belli etmeyen bir yapıya sahip. Görüşleri sizden çok farklı. Madde ve duyguları arasında müthiş bir denge var. Beraberliğiniz hiç kimseye benzemez. Seçici ve kaliteli zevklere sahip olan Oğlak, sizi yüceltmez ve abartmaz. Hayranlık duyabilir fakat şımartmaz. Onun yanında ayağınız yere sağlam basacak ve yaşama daha gerçekçi bakacaksınız. Sürekli ilgi görmek isteyen bir Terazi için, şaşırtıcı ve eğlenceli bir ilişki! Bu beraberlik her anlamda farklı ve seçkin olur.


Terazi-Kova uyumu

Terazi-Kova uyumu

En iyi anlaşabileceğiniz kişilerden biri karşınızda! Kova özgür tavırlarıyla üzerinizde şok etkisi yapabilir. Onunla istediğiniz frekansı tutturabilir ve uçabilirsiniz. Akıllı ve başkalarından farklı hareket eden bu kişiyle olmak için bir çok gönüllü varken, sizi seçmesi, bir bakıma sizi onurlandırır. Önceleri gözüne girmek için bayağı çaba sarf edeceksiniz. Rahat görüntüsünün altındaki tutuculuğunu keşfettiğiniz gün, beraberliğiniz tam anlamıyla rayına oturur. Güzel ve ahenkli bir beraberlik!


Terazi-Balık uyumu

Terazi-Balık uyumu

Balık tipini beğenebilirsiniz. Aranızda derin bir sevgi de doğabilir. Fakat sizin gibi akılcı ve mantıklı olmayan bir Balık’la yaşamanız kolay değil. Onun her an değişen duyguları, kıskançlığı, renkli iç alemi size sanal gelir. Siz, yaşama onun kadar kaderci ve hayalci bakmadığınız için bu ilişkiden bıkma olasılığınız yüksek. Balığa aşık bile olsanız birlikte yaşamanız oldukça zor ve er geç ayrılık kapınızı çalar.


Teraziler ayrılığı nasıl yaşar?

Teraziler ayrılığı nasıl yaşar?

Siz bir aşk meleğisiniz. Elinizde asanız, pırıltılı kişiliğinizle aşktan aşka koşarsınız. Arkanızda bıraktığınız gözü yaşlı sevgililerinizi sevgiyle hatırlamanıza rağmen; yeni biten bir aşkın arkasında sanki dünyanız yıkılır, bir daha asla bu kadar sevemeyeceğinizi düşünür, günlerce ağlarsınız. Sanki gökyüzü boşalmıştır ve tüm yağmurlar gözlerinizden akar. Böyle bir yürek acısına kim dayanabilir ki... Üstelik sakinleşmeniz zorken, arkadaşlarınızın sizin için yapacak çok şeyi vardır. Önce kabul etmelisiniz ki, bu ayrılık bir yaşam sonu değil. Üstelik hayat sürprizlerle dolu ve ayrılık yaşayan ilk siz değilsiniz. Sosyal yapınızın sizi gölge gibi takip ettiğini biliyorsunuz. Katıldığınız her toplantıda size hayran bir ordu bulacak, bir gün içlerinden birini gerçekten seveceksiniz. Böyle olacağını bile bile üzülmeye devam etmenin bir anlamı yok değil mi? 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 11 Ocak haftası burçlar