Terim'in gitmesini bir tek o istemedi

Galatasaray Yönetimi'nden Candan Erçetin, Fatih Terim'in gönderilmesi konusunda fikir ayrılığına düştü, 'Terim gönderilmesin' dedi

26 Eylül 2013, Perşembe 22:23
A A

Galatasaray'ın salo gecesi yaptığı tarihi toplantıyla ilgili ilginç bir gerçek ortaya çıktı.

Başkan Ünal Aysal'ın liderlik ettiği toplantının 1 numaralı konusu olan Fatih Terim'in görevine son verilip verilmeyeceği konusuna sıra geldiğinde büyük bir sürpriz yaşandı.

CANDAN ERÇETİN ŞERH KOYDU

Tecrübeli teknik adamın geleceği hakkında gerçekleştirilen oylamada 15 yönetim kurulu üyesi içerisinde sadece Candan Erçetin, Fatih Terim'in gidişine şerh koydu. Terim'in gitmemesi yönünde görüş bildiren Erçetin, ünlü teknik adamın görevinin başında kalması yönünde uzun süre muhalefet etti.

ÖZKAN OLCAY MÜDAHALE ETTİ

Yönetim kurulunun en yaşlı üyesi Özkan Olcay, 'Candan hanım, görüşünüze saygı duyuyorum. Ama tüm yönetimin birlik olduğu konuda şerh koymanızı uygun bulmuyorum. Burada hep birliktelik sağlamamız lazım' sözleri üzerine Erçin, bu tavrından vazgeçip Terim'in gitmesi yönünde oy kullandığı bildirildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.