The Comedy Wildlife Fotoğraf Yarışmasının finalistleri (Vahşi doğanın en komik anları)

2015 yılından bu yana düzenlenen The Comedy Wildlife fotoğraf yarışmasında vahşi doğanın en komik anlarını gösteren kareler birbiriyle mücadele ediyor! İşte yarışmada finale kalan fotoğraflar…  

11 Aralık 2017, Pazartesi 14:21
A A

Bugüne kadar vahşi doğa fotoğrafçılığıyla ilgili birçok yarışma düzenlendi ama hiçbiri The Comedy Wildlife Yarışması kadar komik olmadı!

2015 yılından bu yana düzenlenen The Comedy Wildlife Fotoğraf Yarışması her sene vahşi doğanın en komik karelerini gösteren fotoğrafları belirliyor.  

Düzenlenen diğer yarışmalardan farklı olarak doğanın güldüren anlarına odaklanan The Comedy Wildlife Photography Awards, bu yıl da oldukça yüksek katılım gördü.  

86 farklı ülkeden 3,500 fotoğrafın katıldığı yarışmada zorlu bir seçim sürecinden geçilerek 20 finalist belirlendi.  

Konu hakkında kısa bir bilgi veren yarışma kurucu ortağı ve eş yargıç Paul Joynson-Hicks, finalistlerin sadece mizah ve içerik bakımından değerlendirildiğini söyledi.

Sadece bir fotoğraf yarışması değil aynı zamanda doğaya olan bilinci artırma amacını da hedefleyen yarışmanın finalistleri şimdiden konuşulmaya başlandı.

Bu noktada kardeşlerinin yanında duramayıp düşen baykuş, uçak izine denk gelen ördek ve ilginç bir poz veren kanguru öne çıkıyor.

Motosikleti çalmış gibi görünen maymunlar ile golf sahasına pisleyen tilki de ilginç kareler arasında yer alıyor.  

Motosikleti çalmış gibi görünen maymunlar ile golf sahasına pisleyen tilki de ilginç kareler arasında yer alıyor.  

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.