The Last of Us Part II Türkiye'de ön siparişe açıldı

The Last of Us Part II Türkiye'de ön siparişe açıldı

En iyi PlayStation oyunlarından biri olarak kabul edilen The Last of Us'ın devam oyunu The Last of Us Part II için geri sayım sürüyor. Amazon Türkiye de oyunu ön sipariş yoluyla satışa sundu.

16 Haziran 2020, Salı 08:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google NewsAmazon.com.tr bugün yaptığı açıklamayla Sony PlayStation için özel olarak geliştirilen ‘The Last of Us Part II’nun Amazon.com.tr üzerinden ön siparişe sunulduğunu duyurdu. 2013 yılında yayınlandığı günden bu yana dünya çapında birçok oyun severin hayranlığını kazanan The Last of Us (2013) serisinin devam oyunu, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de 19 Haziran’da piyasaya çıkacak ve ön siparişini Amazon.com.tr’den veren oyunseverler lansman gününde sahip olabilecek.


Hayatta kalma teması altında oyun severleri birçok korku elementiyle buluşturan ve üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan oyun ‘Standart’ ve ‘Özel Sürüm’ olmak üzere iki farklı sürüm seçeneğiyle sınırlı sayıda satışa sunulacak. Özel Sürümü tercih eden tüketiciler; 48 sayfalık mini eskiz kitabı, özel metal kutu, dinamik PS4 teması ve Dijital Oyun Müziklerini de içeren ayrıcalıklı koleksiyona sahip olabilecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in en önemli gökyüzü olayı için geri sayım başladı! Etkisi ne kadar sürecek?