Timothée Chalamet'in en iyi 10 kırmızı halı görünümü

Timothée Chalamet, son yılların en başarılı aktörleri arasında gösteriliyor. Beyaz perdedeki muhteşem performanslarının yanı sıra, stiliyle de en çok o konuşuluyor. Üstelik sokak stiliyle de değil, yapması asıl zor olan formal görünümlerde moda yeneteğini konuşturuyor. Timothée Chalamet'in formal stilinde neon renklere de yer var çiçekli tasarımlara da.

07 Ağustos 2020, Cuma 17:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tek star

Tek star

Timothée Chalamet siyah takımının içine giydiği desenli parçayla kırmızı halının anında en dikkat çekici erkeği olmayı başarmış. Görünümünde tek renkli parçayı 'star' olarak seçmiş. Çok da yakışmış.

İntergalaktik

İntergalaktik

Timothée Chalamet'in siyah fon üzerindeki renkli desenleri bize galaksiyi anımsattı. Böylelikle rengarenk görünümlerle de erkeklerin kırmızı halıda parlayabileceğini kanıtlıyor.

Ah o kuşak

Ah o kuşak

Sadece ceket ve pantolona bakıldığında oldukça sıradan olabilecek bir kırmızı halı görünümü, dış giyimle aynı kumaştaki gömlekle bambaşka bir boyuta evriliyor. Ayakkabı seçimi ise yine oldukça cesur.

Timothée griyi seviyor

Timothée griyi seviyor

Timothée Chalamet'ten yine gümüşi bir kombin daha. Alttan çıkardığı turkuaz gömlek çok tekdüze görünebilecek bu kombine hareket katmayı başarmış.

Tulum mu?

Tulum mu?

Kadınlar on yıllardır tulumlarını şık görünümlerinde kullanmayı başarıyor ancak siz bilmeyiz ama biz daha önce hiç kırmızı halıda tulum giyen bir erkeğe rastlamadık. İşte Timothée Chalamet'in cesareti burada yatıyor.

Fuşya

Fuşya

Fuşya rengi sadece gömleğinde, sadece pantolonunda ya da sadece ceketinde kullansaydı şu an Timothée Chalamet'i konuşuyor olmazdık. O ne yaptı? Baştan aşağı fuşya giydi. Gömleği ise, gömlekten çok bluzu andıran bir parça.

Puantiye aşkına

Puantiye aşkına

Dışardan bakınca oldukça basit gibi görünse de bu kombine çok kafa yorulduğu ortada. Deri pantolon ve puantiye uyumuna diyecek söz yok. Timothée Chalamet, bu tarz sivri burunlu ayakkabıları kullanmaya devam etmeli.

İki farklı desen

İki farklı desen

İki parça, iki ayrı desen. Bu şekilde bir ikili kombini gündelik hayatta kullanmazken, Timothée Chalamet bu özgür kombini kırmızı halıda kullanmış.

EŞofman mı? Takım elbise mi?

EŞofman mı? Takım elbise mi?

İlk bakışta güvenlik ya da hapishane görevlisini andırsa da söz konusu kombini yapan Timothée Chalamet olunca bakış açımız değişiyor. Çünkü önemli olan taşımayı bilmek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Adalara giderken giyilecek 10 kıyafet önerisi